Справа № 2-8387/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 листопада 2010 року місто Маріуполь
Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:
судді Вайновського А.М.,
при секретарі Григор А.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Маріуполі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В:
20 липня 2010 року позивачка звернулась до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що з 15.10.2005 року перебуває у зареєстрованому шлюбі із відповідачем по справі. Шлюб повторний. Спільних дітей у шлюбі не мають. Фактично шлюбні стосунки між подружжям припиненні по причині несхожості характерів та різних поглядів на життя. Спір про майнового характеру відсутній. Вважає, що шлюб розпався остаточно. Просила розірвати шлюб.
Ухвалою Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області від 20 вересня 2010 року за клопотанням відповідача подружжю надавався строк для примирення до 19 листопада 2010 року.
Позивач ОСОБА_1 у судовому засіданні позовні вимоги підтримала у повному обсязі, просила розірвати шлюб.
Відповідач ОСОБА_2 у судовому засіданні позовні вимоги визнав у повному обсязі, оскільки, як пояснив, строк для примирення, наданий судом, очікуваного результату не дав.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
У відповідності до ч.1 ст. 110 Сімейного кодексу України, один із подружжя має право на звернення до суду з позовом про розірвання шлюбу.
Так, судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому Відділом реєстрації актів цивільного стану Петровського районного управління юстиції м. донецька від 15 жовтня 2005 року, про що вчинено актовий запис № 408 у свідоцтві про одруження НОМЕР_1.
Спільних дітей у даному шлюбі не мають.
Відповідно до ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Отже, враховуючи той факт, що наданий судом строк для примирення подружжя не надав очікуваного впливу та вважаючи, що вжито всіх можливих заходів у відповідності до ст. 111 СК України, суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу є неможливим, суперечить інтересам позивача, а тому він підлягає розірванню.
Визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить вимогам чинного законодавства, не порушує права, свободи чи законні інтереси інших осіб.
На підставі ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 209, 212-215 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_1 - задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований Відділом реєстрації актів цивільного стану Петровського районного управління юстиції м. донецька від 15 жовтня 2005 року, про що вчинено актовий запис № 408 у свідоцтві про одруження НОМЕР_1 – розірвати.
Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя шляхом подачі в десятиденний строк з дня його проголошення апеляційної скарги.
Суддя ___________________ А.М. Вайновський