Справа № 3-2624/10/0408
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 листопада 2010 року м. Кривий Ріг
Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Свистунова О.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Відділення оформлення ДТП та дізнання ДАІ при УМВС України в Дніпропетровській області (з обслуговування м. Кривий Ріг) про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кривого Рогу, Дніпропетровської області, громадянина України, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 130 ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
14 жовтня 2010 року о 03 годині 10 хвилин водій ОСОБА_2 керував автомобілем М- 2140, державний номер НОМЕР_1, по вул.. Революційній в м. Кривому Розі, з явними ознаками алкогольного сп,яніння. В присутності двох свідків відмовився від проходження медичного огляду. Своїми діями гр. ОСОБА_2 порушила вимоги п. 2.5 ПДР України.
Присутній в судовому засіданні правопорушник свою вину визнав в повному обсязі, підтвердивши фактичні обставини справи, у скоєному щиро розкаялася та просив суд суворо не карати.
Провина правопорушника, окрім визнання ним своєї вини, підтверджується письмовими поясненням правопорушника, свідків та рапортом робітників ДПС, а також іншими письмовими матеріалами адміністративної справи.
Суд вбачає у діях правопорушника ОСОБА_2 ознаки складу правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують його відповідальність.
Суд при накладенні адміністративного стягнення враховує особу правопорушника, який раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, вину визнав у повному обсязі, щиро розкаявся у скоєному. Вказані обставини суд визнає в якості пом’якшуючих відповідальність правопорушника.
Суд не визнає обставиною, що обтяжує відповідальність правопорушника - вчинення правопорушення в стані алкогольного сп’яніння, оскільки в матеріалах справи відсутні належні цьому докази.
На підставі викладеного, з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, суд вважає, що відносно правопорушника треба застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП , з застосуванням відносно нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу в сумі 2550 грн. (дві тисячі п,ятсот п,ятдесят грн.).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, що передбачено ст.. 294 КпАП України, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 КпАП України.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу.
Суддя: О.В.Свистунова