Судове рішення #12102112

                                                                                                                    Справа № 3-1770/10                                                                          

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

        15 листопада 2010 року                                                                               м.Здолбунів

 

        Суддя Здолбунівського районного суду Рівненської області Мичка І.М., розглянувши матеріали, які надійшли із Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Рівненської області про притягнення до адміністративної відповідальності    

        ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянинки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, працюючої головним бухгалтером ВАТ «ЗЗНО»,

        за  ч.1 ст.163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

        Права, передбачені ст. 268 КУпАП-ро’зяснено.

в с т а н о в и в:

         10 листопада 2010 року при перевірці ВАТ «ЗЗНО», який знаходиться за адресою м.Здолбунів, вул.Грушевського, 28, Рівненської області, було встановлено несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування ПДВ, в сумі 5320 грн., донарахованого за результатами планової виїзної перевірки згідно акту від 10.02.2010р. №140-23/05461415. Порушення термінів сплати узгодженої суми податкового зобов’язання відображено в акті про результати невиїзної перевірки ВАТ «ЗЗНО» з питань своєчасності сплати до бюджету донарахованих сум від 18.10.2010р. №1143/23-0546/415, чим порушено п.п.17.1.7, п.17.1 ст. 17 закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. №2181-ІІІ із змінами та доповненнями.

        Дані обставини підтверджуються протоколом серії АС №416336 про адміністративне правопорушення, вина об’єктивно доводиться матеріалами справи і не заперечується правопорушником в своїх поясненнях у суді.

        Таким чином встановлено, що ОСОБА_1 порушила встановлений Законом порядок ведення податкового обліку, тому її дії суддя кваліфікує за ч.1 ст.163-2 КУпАП.

        При обранні виду та визначенні міри стягнення суддя враховує те, що правопорушник визнав вину, обтяжуючих вину обставин судом не встановлено.

        Враховуючи обставини правопорушення, а також те, що воно є не систематичним, суд вважає його малозначним і можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням      

         На підставі  ч.1 ст.163-2 КУпАП та керуючись ст.ст.221, 252, 268, 283, 284 КУпАП, суддя

п о с т а н о в и в :

          Провадження по адміністративній справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 по ч.1 ст.163-2 КУпАП – закрити, обмежившись усним зауваженням.        

          Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області протягом десяти днів з дня її винесення через Здолбунівський районний суд.

               

           Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація