Судове рішення #12097423

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

36000, м. Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua

УХВАЛА                    


         09.11.2010 р.                                    Справа № 8/44


за заявою Приватного підприємства "Транзит-плюс", вул.Мясоєдова, 27/29, кв.43, м. Полтава  

     до  Приватного підприємства "Устивицьке", с. Устивиця, Велико-Багачанський район, Полтавська область, код ЄДРПОУ 03772358

        про визнання банкрутом

                                                                              Суддя  Паламарчук В.В.

       Представники сторін 23.09.2010р.:

       від кредиторів: Хотіна А.О. довіреність №32/10 від 09.06.2010р.

       ліквідатор: Рибаченко М.П. арбітражний керуючий

       Представники сторін 09.11.2010р.:

       від кредиторів: Юрченко І.М. довіреність №31/10 від 09.06.2010р.                            

       ліквідатор: Рибаченко М.П. арбітражний керуючий

       

      Ухвала виноситься в умовах перерви, оголошеної в судовому засіданні 23.09.2010р. згідно ст.77 ГПК України.

          Розглянувши матеріали справи №8/44 про визнання банкрутом Приватного підприємства "Устивицьке", с. Устивиця, заслухавши ліквідатора, встановив:

постановою господарського суду від 25.09.2004р. підприємство визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура,  ліквідатором призначено арбітражного керуючого Рибаченка М.П.

Ліквідатором Рибаченко М.П. представлено на розгляд суду звіт (вх.№03177 від 06.03.2009 р.), ліквідаційний баланс підприємства та аудиторський висновок по звіту відповідно до ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Під час рогляду звіту виникла необхідність у витребуванні додаткових документів на підтвердження звіту ліквідатора. Ліквідатор витребуваних документів суду не представив, натомість надав клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату.

За даних обставин розгляд справи підлягає відкладенню.

На підставі викладеного та керуючись ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

                                                      УХВАЛИВ:

     1.Відкласти розгляд справи на 18.01.2011р. на 10 год. 20 хв.          

2.Явку представників всіх кредиторів та ліквідатора визнати обов"язковою.

3.Зобов"язати ліквідатора Рибаченка М.П. надати суду :

- інвентаризаційну відомість підприємства-банкрута;

- пояснення відносно того, що виявлено 91 найменування майна, а в звіті і аудиторському висновку зазначено 90 найменувань;

- уточнення суми заборгованості по ПП Убийсобаці, докази списання даної заборгованості на комітеті кредиторів;

- докази здачі всіх документів підприємства до архіву;

- докази закриття розрахункових рахунків підприємства-банкрута;

- докази  відсутності зареєстрованих за банкрутом  нерухомості, транспортних засобів, техніки, земельних ділянок;

- уточнення суми отриманої від реалізації ліквідаційної маси;

- докази знищення печаток та штампів банкрута.

4.Копію ухвали направити всім кредиторам, ліквідатору Рибаченку М.П.  



              Суддя                                                                                       Паламарчук В.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація