Судове рішення #12096248

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа № 22ц-4667/2010р.                                      Головуючий у першій

                                       інстанції Луньова С.І.

Категорія 05                                            Доповідач у апеляційній

                                       інстанції Зотов В.С.

У Х В А Л А

18 листопада 2010 року   колегія суддів судової палати з цивільних справ Апеляційного суду міста Севастополя в складі:

головуючого – Володіної Л.В.,

суддів      - Зотова В.С., Сундукова В.М.,              

ознайомившись з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа ОСОБА_5 про визнання квартири загальною сумісною власністю і визнання договору дарування недійсним та за зустрічним позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_3 про усунення перешкод в здійсненні її права власності на квартиру, за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Нахімовського районного суду м.Севастополя від 21 травня 2009 року, -

В С Т А Н О В И Л А:

Всі дії по підготовці справи проведені згідно зі                ст.301 ЦПК України, у зв'язку з чим підготовку даної справи до апеляційного розгляду слід визнати закінченою, вказана справа підлягає призначенню до апеляційного розгляду згідно ст. 302 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, -

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну підготовку справи вважати закінченою.

Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 25 листопада 2010 року о 09 годині 30 хвилин  у приміщенні Апеляційного суду міста Севастополя.

       Про час і місце розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Головуючий:                             Володіна Л.В.

Судді:                                 Зотов В.С.

                                      Сундуков В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація