Судове рішення #12096
14/172/06

   

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

 

"15" червня 2006 р.

Справа №  14/172/06

                                  

Кредитори: Відкрите акціонерне товариство « Югцемент», Миколаївська область, Миколаївський район, смт. Ольшанське, вул.Промислова,9

Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю « Дінкол», ( поштова адреса м. Миколаїв,

вул. Чигирина,1а,) ( юридична адреса -  Миколаївський район, с. Сливине, вул.Продольна,7)

Розпорядник майна:  Чудайкіна Л.Г., м. Миколаїв, вул. Лазурна,2б,кв.25


                          Суддя – П.В.Цвєткова



ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора: Корнієнко С.В. дов. № 30/06-05 від 30.06.2005 р.

Від боржника:

В засіданні приймає участь:

Суть спору: про визнання Товариство з обмеженою відповідальністю « Дінкол», м. Миколаїв банкрутом.

          Боржник в судове засідання не з»явився, відзиву суду не надав. Ухвала від 01.06.2006 р., яка надсилалась на  поштову адресу боржника була повернута без вручення адресату з вказівкою пошти « підприємство не існує». На підставі ст. 75 ГПК України справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

           Ухвалою господарського суду від 1 червня 2006 р. порушено справу про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « Дінкол», м. Миколаїв, оскільки останній не в змозі погасити заборгованість в сумі 425 752,68 грн.

           Заборгованість боржника перед кредитором сумі 425 752,68 грн. стягнута за рішенням  господарського суду від 05.02.2002 р. по справі № 11/16. Наказ на примусове виконання був надісланий  Державній виконавчій службі у Заводському районі м. Миколаєва.  Постановою від 20.09.2004 р. наказ суду був повернутий без виконання, в зв»язку з тим, що стягувач відмовився залишити за собою не реалізоване під час виконання рішення суду майно боржника.

          Заборгованість боржника перед кредитором в сумі  425 752,68 грн.  є узгодженою.

          Боржник суму заборгованості не оспорив, не надав в господарський суд документів, які б  підтверджували його можливість розрахуватись з кредитором та оздоровити своє фінансове становище.

          Кредитор запропонував призначити розпорядником майна Чудайкіну Людмилу Григорівну,  яка має ліцензію , видану в установленому законом порядку( ліцензія АВ  №  081046 від 18.05.2006 р.).

Господарський суд погоджується з кандидатурою Чудайкіної Л.Г. і призначає її  розпорядником майна.

            На підставі викладеного, керуючись ст.11 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом “ від 30.06.1999 р. № 784-ХІV; ст.86 ГПК України , - господарський суд,    

                                            


У Х В А Л И В:


1.Ввести процедуру розпорядження майном.

          2. Визнати грошові вимоги – Відкритого акціонерного товариства « Югцемент», Миколаївська область, Миколаївський район, смт.Ольшанське в сумі 425 752,68 грн.

           3. Зобов’язати кредитора у десятиденний строк подати до офіційного друкованого органу газет “ Голос України” чи “Урядовий кур’єр” оголошення про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « Дінкол», м. Миколаїв з вказівкою повного найменування боржника, його поштової адреси, банківських реквізитів , найменування та адресу господарського суду , номер справи, відомості про розпорядника майна.

            4. Докази надрукування  оголошення надати в суд.

          5. Розпорядником майна Чудайкіну Людмилу Григорівну ( ліцензія АВ  №  081046 від 18.05.2006 р.).

          6. Зобов’язати розпорядника майна подати реєстр вимог  кредиторів  суду до

15.08.2006 р.             

7.Призначити попереднє засідання суду на 22.08.2006 р. о 10 -15 г.

          8. Скликати перші загальні збори кредиторів не пізніші 02.09.2006 р. р.

          9.Призначити засідання суду про санацію боржника або про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури не пізніші 13.12.2006 р.

Суддя

П.В.Цвєткова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація