Судове рішення #12085355

Справа № 3-2573/2010

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

    05.05.2010 р.                                                               м. Дніпропетровськ

    Суддя  Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Максименко О.І., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з Бабушкінського РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  м.Дніпропетровська,  України, приватного підприємця, мешкає за адресою: АДРЕСА_1,

за  ч. 1 ст. 1952 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В:

    Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 07.04.2010 р. ОСОБА_1 07.04.2010 р. порушив термін перереєстрації зброї у встановлений законом термін, чим    адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 1952 КУпАП.

В суд правопорушник ОСОБА_1 не , про день, місце та час розгляду справи   належним чином, клопотання про відкладення розгляду справи не , тому суд вважає за можливе розглянути справу у  відсутність.

Розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення вважаю, що вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1952 КУпАП, доведена повністю та підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення.

      При визначенні виду і розміру стягнення, враховуючи характер вчиненого  правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини та обставини, які пом'якшують та обтяжують його відповідальність, вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави з конфіскацією зброї, оскільки застосування саме такого стягнення буде достатнім для його виправлення і попередить нові правопорушення.

           На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284 п. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В:  

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за  ч. 1 ст. 1952 КУпАП та накласти на  адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у сумі 51 гривень.

Газовий револьвер РР-59 колібра 9 мм. №НОМЕР_1 дозвіл №50 – конфіскувати.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга чи  протест прокурора подаються до апеляційного суду через Бабушкінський районний суд  м. Дніпропетровська.

Суддя

Бабушкінського районного суду

м. Дніпропетровська                             О.І. Максименко.

З оригіналом згідно

Суддя

Бабушкінського районного

Суду м. Дніпропетровська                             О.І.Максименко

.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація