Судове рішення #12068155

                Справа № 2-5693/10

РІШЕННЯ

ІМЕМЕМ   УКРАЇНИ

/заочне рішення/

08 листопада 2010 року Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська у складі:    

головуючого-судді                             Максименко О.І.

    при секретарі                                 Кузьминої С.Д.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину, -

ВСТАНОВИВ:

    ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивачка посилається на те, що 23 серпня 2008 року вона зареєструвала шлюбу  з ОСОБА_2. Від шлюбу подружжя має неповнолітнього сина  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який на даний час проживає разом з нею та знаходиться на її  утриманні. Відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дитини, у зв’язку з чим вона просить суд винести рішення про стягнення з відповідача на її користь щомісячно аліменти в розмірі 1\3 частини з усіх видів заробітку щомісячно,  на утримання сина  до досягнення ним повноліття.

    В судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві.

    Відповідач в судове засідання не з”явився, про день та час судового засідання належним чином  повідомлений. До суду надійшла заява відповідача, в якій він просить розглядати справу за його відсутності, позов визнає.

Вислухавши  позивача, вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги є  обґрунтованими та такими, що підлягають  задоволенню.

    Відповідно до ст.180 Сімейного Кодексу України батьки повинні утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

    Як встановлено в судовому засіданні, сторони з 23 серпня 2008 року знаходяться в зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу подружжя має неповнолітнього сина  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який на даний час проживає разом з нею та знаходиться на її  утриманні. Відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дитини у зв’язку з чим позивачка знаходиться в скрутному матеріальному стані.

    При таких обставинах, суд вважає за необхідне, стягнути з відповідача на користь позивачки  аліменти на утримання неповнолітнього сина  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму установленого для дитини відповідного віку у місяць, починаючи з стягнення з 02.11.2010 року до досягнення дитиною повноліття.

Крім цього, відповідно до ст.88 ЦПК України, суд вважає необхідним, стягнути з відповідача на користь держави судові витрати, у вигляді судового збору, у розмірі 51рн.00коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120грн. 00коп.  

    На основі викладеного, керуючись ст.ст. 180-182, 184 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 60, 212, 224-226 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

    Стягнути щомісячно аліменти з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму установленого для дитини відповідного віку у місяць, починаючи стягнення з 02.11.2010 року до досягнення дитиною повноліття.

  Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в розмірі 51 грн., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120 грн.

Рішення може бути оскаржено на протязі десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська.

Суддя                                     О.І.Максименко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація