3-4526
2010 р.
П О С Т А Н О В А
Іменем України
27.10.2010 року Суддя Корабельного районного суду м. Миколаєва
Батченко В.Г .
при секретарі : Рачкович Н.І.
розглянувши матеріали, які надійшли з ІДПС роти ДПС ВДАІ, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого приватним підприємцем , проживаючого в АДРЕСА_1,
за ст. 130 ч. 2 КУ про АП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 24.09.2010 року о 12-50 годині в м.Миколаєві по вул.Космонавтів повторно протягом року керував транспортним засобом ВАЗ 21099 д/н НОМЕР_1, знаходячись у стані наркотичного сп’яніння .Факт знаходження ОСОБА_2 у стані наркотичного сп’яніння підтверджується протоколом медичного огляду за № 4933 від 24.09.2010 року.
В суді ОСОБА_2 визнав себе винним.
Вивчивши матеріали, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_2 у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, підтверджується його поясненнями про визнання вини ,протоколом медичного огляду, протоколом про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст. ст. 283-284 КУ про АП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 50 годин.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Корабельного районного суду м.Миколаєва.
Суддя- підпис
З оригіналом згідно:
Суддя: В.Г. Батченко