ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
23 серпня 2007 року м. Київ
Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі:
Головуючого судді - Цуркана М.І.
Суддів: Амєліна С.Є., Горбатюка С.А., Кобилянського М.Г., Ліпського Д.В.
Заслухавши доповідь судді-доповідача Ліпського В.Д. про проведену підготовку до розгляду справи за скаргою ОСОБА_1на рішення Вищої Ради юстиції від 22 червня 2004 року за її касаційною скаргою на рішення Шевченківського районного суду м.Києва від 25 лютого 2005 року та на ухвалу Апеляційного суду м.Києва від 24 лютого 2006 року,
В С Т А Н О В И Л А :
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 22 березня 2007 року було відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою позивача.
На виконання вимог закону особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження , інформація про їхні права та обов'язки та направлена копія касаційної скарги відповідачу.
Вважаючи підготовку по справі закінченою, керуючись ст.ст.20, 210, 215 КАС України, колегія суддів -
У Х В А Л И Л А:
Закінчити підготовку справи за скаргою ОСОБА_1на рішення Вищої Ради юстиції від 22 червня 2004 року за її касаційною скаргою на рішення Шевченківського районного суду м.Києва від 25 лютого 2005 року та на ухвалу Апеляційного суду м.Києва від 24 лютого 2006 року.
Призначити справу до касаційного розгляду в судове засідання на 13 вересня 2007 року о 16 год. 40 хв. в приміщенні суду за адресою м. Київ, вул.Московська, 8.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: М.І. Цуркан
Судді: С.Є. Амєлін
С.А. Горбатюк
М.Г. Кобилянський
Д.В. Ліпський