Справа № 2- 6829\10
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2010 року Придніпровський районний
суд м. Черкаси
В складі: головуючого-судді Колода Л.Д.
при секретарі Юрченко В.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
В с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Свої позовні вимоги мотивує тим, що з відповідачем по справі зареєструвала шлюб 24.02.2007 р. у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Черкаси Черкаського міського управління юстиції Черкаської області, актовий запис № 210. Шлюб перший. Від шлюбу дітей не мають. Спільне життя з чоловіком не склалося, у них виявилися зовсім протилежні погляди на сімейне життя. Вони переконалися, що є зовсім різними людьми. З початку 2010 р. вони проживають окремо, тому їх шлюб існує формально і подальше збереження шлюбних відносин є неможливим. На підставі вищевикладеного просить суд розірвати шлюб укладений між нею та відповідачем. Витрати пов»язані з реєстрацією розірвання шлюбу просить покласти на обидві сторони порівну.
Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не з»явилася. До судового засідання подала заяву в якій просить суд справу розглядати у її відсутності, позовні вимоги підтримує повністю.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з»явився, про причину не явки суду не повідомив, був належним чином повідомлений про день та час слухання справи.
Суд ухвалив на підставі ст. 224 ЦПК України провести заочний розгляд справи на підставі наявних в справі доказах.
Дослідивши письмові матеріали справи, на підставі їх повного, об’єктивного та всебічного дослідження, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав. Згідно свідоцтва про шлюб серія НОМЕР_1 виданого 24.02.2007 р. відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Черкаси Черкаського міського управління юстиції Черкаської області сторони зареєстрували шлюб 24.02.2007 р. у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Черкаси Черкаського міського управління юстиції Черкаської області, актовий запис № 210. Суд вважає, що сім’я розпалася остаточно, шлюбні відносини припинені з початку 2010 р., спільне господарство не ведеться. Тому суд вважає, що позов підлягає до задоволення.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 110, 112 СК України, ст.ст. 8,10, 11, 60, 212, 213, 215, 223, 224, 225, 226, 228 ЦПК України, суд ,-
В и р і ш и в :
Позов задовольнити. Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 24.02.2007 р. у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Черкаси Черкаського міського управління юстиції Черкаської області, актовий запис № 210 – розірвати.
При реєстрації розлучення в органах РАГЦ стягнути з ОСОБА_2 17 грн. державного мита, а ОСОБА_1 від сплати коштів звільнити.
Рішення суду після набрання ним законної сили надіслати до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Головуючий: (підпис) Копія вірна
Суддя Л.Д. Колода