Судове рішення #1205257
Справа № 2 - 542/2007р

Справа № 2 - 542/2007р.

 

РІШЕННЯ

Іменем України

11 квітня 2007 року Полтавський районний суд Полтавської області у складі:

 

головуючого судді:    Кіндяк І.С.

при секретарі:              Кошляк Н.І.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Полтаві справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу, зазначаючи, що 03.02.003 року вони з відповідачкою зареєстрували шлюб, актовий запис № 05. Від даного шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н., який проживає з матір'ю. Сімейно-шлюбні відносини фактично припинили з листопада 2006 р. в зв'язку з постійними сварками та непорозуміннями з різних побутових причин. Спільне господарство не ведуть, спільного майна та майнового спору не мають. Відновлення шлюбних відносин не можливе. Позивач просив позов задовольнити - шлюб розірвати, витрати по розірванню шлюбу покласти на позивача.

У судовому засіданні позивач позов підтримав у повному обсязі, підтвердивши обставини викладені в позовній заяві. Подальше спільне життя і збереження сім'ї вважає неможливим, майнового спору немає, тому просив шлюб розірвати. Одночасно додав, що шлюб у них перший, судові витрати просив покласти на нього. Дитину залишити з матір'ю.

Відповідачка у судовому засіданні позов визнала та проти його задоволення не заперечила.

Суд, заслухавши пояснення позивача, відповідачки, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.

В судовому засіданні встановлено, що 03.02.003 року сторони зареєстрували шлюб в Відділі реєстрації актів громадського стану Кобеляцького районного управління Полтавської обл., актовий запис № 05 (а.с.4), від даного шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. (а.с.5).

Сімейно-шлюбні відносини припинили з листопада 2006 р. і сторони проживають окремо, спільне господарство не ведуть, спільного майна не мають, тому майнового спору між сторонами не має.

Враховуючи, що сторони до примирення не прагнуть, збереження сім'ї є неможливим, позов є обгрунтованим та підлягає задоволенню, шлюб підлягає розірванню з віднесенням витрат, пов'язаних з реєстрацією розірвання шлюбу, на відповідача.

На підставі викладене, керуючись ст.ст.Ю, 11, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, ст.ст.104, 105, 110 Сімейного Кодексу України, суд ,-

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1. задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2р.н. та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3р.н.., зареєстрований 03.02.003 року в Відділі реєстрації актів громадського стану Кобеляцького районного управління Полтавської обл., актовий запис № 05  - розірвати.

Витрати при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС покласти на позивача ОСОБА_1в розмірі 17 грн., а ОСОБА_2 від витрат звільнити.

Неповнолітню дитину після розірвання шлюбу залишити з ОСОБА_2.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі заяви в 10-денний строк з дня проголошення рішення про апеляційнеоскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційного суду або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Рішення надруковане/суддею особисто і є оригіналом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація