Судове рішення #1205099
Справа № 2-564 2007р

Справа № 2-564 2007р.

ЗАОЧНЕ     РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 березня 2007 р.     Костянтинівський міськрайонний суд   Донецької області у складі:

головуючої                                                  Петруня Н.В,

при секретарі                                              Теліціної О.О.,

за участю представника

позивача                                                       Кехман О.Л.,

відповідача

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Костянтинівка справу за позовом Відкритого акціонерного товариства „Укртелеком" в особі Цеху електрозв*язку №9 Центру електрозв*язку №3 Донецької філії ВАТ «Укртелеком» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за користування послугами електрозв*язку, -

ВСТАНОВИВ:

02 березня 2007 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованості за користування послугами електрозв*язку, вказуючи, що відповідачу згідно договору № 7297 від 09 вересня 1997 року надавалися послуги телефонного зв*язку. Відповідач ОСОБА_1. неналежним чином виконувала передбачені договором обов*язки щодо оплати наданих послуг, внаслідок чого утворилася заборгованість у розмірі 650,18 грн., яку разом із сумою судових витрат у загальному розмірі 81 грн. просив стягнути з відповідача на його користь.

В судовому засіданні представник позивача Кехман О.Л. підтримала позовні вимоги, посилаючись на ті самі обставини, що і у позові.

Відповідач у судове засідання не з*явився, про час і місце його проведення був повідомлений належним чином у порядку ст.74 ЦПК України. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення представника позивача Кехман О.Л., дослідивши матеріали справи, суд встановив такі факти та відповідні їм правовідносини.

Судом встановлено, що між сторонами по справі 09 вересня 1997 року був укладений договір № 7297 про надання послуг телефонного зв*язку (а.с. 8-Ю), в силу якого відповідач ОСОБА_1. користувалася зазначеними послугами з наданням телефонного номеру НОМЕР_1, як це вбачається з оборотної відомості за даним номером телефону від 19 січня 2007 року (а.с. 14-18). Відповідач неналежним чином виконував умови договору в частині оплати послуг телефонного зв*язку, сума заборгованості за період часу з квітня 2006 року по жовтень 2006 року включно згідно наданого розрахунку складає 650 грн. 18 коп.(а.с.5)

 

2

В  силу ст.526 ЦК України зобов*язання має виконуватися належним

чином відповідно до умов договору та вимог закону.                                                               

Відповідно до п.п.2.1, 3.2.8 Договору про надання послуг телефонного зв*язку №7297 від 09 вересня 1997 року, укладеного між сторонами по справі, підприємство електрозв*язку зобов*язується забезпечувати безперебійне і якісне надання послуг телефонного зв*язку, та інш., а споживач зобов*язується своєчасно вносити плату з користування телефоном та інші послуги, надані по телефону.

Згідно п.5.6 Договору про надання послуг телефонного зв*язку №7297 від 09 вересня 1997 року у випадку затримки оплати послуг телефонного зв*язку позивач має право стягувати суму заборгованості у судовому порядку.

Приймаючи до уваги викладене, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача ОСОБА_1. заборгованість за користування послугами телефонного зв*язку в розмірі 650,18 грн. на користь позивача.

В силу ст. 88 ЦПК України слід стягнути з ОСОБА_1. на користь позивача витрати, пов*язані зі сплатою судового збору, в розмірі 51 грн. (а.с. 1), та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. (а.с.2)

Керуючись ст.ст. 525, 526 ЦК України, Закону України «Про телекомунікації», ст.ст. 10, 11, 74, 88, 209, 212, 214-215, 224-226 ЦПК України , -

ВИРІШИВ:

Позов Відкритого акціонерного товариства „Укртелеком" в особі Цеху електрозв*язку №9 Центру електрозв*язку №3 Донецької філії ВАТ «Укртелеком» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за користування послугами електрозв*язку задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства „Укртелеком" в особі Цеху електрозв*язку №9 Центру електрозв*язку №3 Донецької філії ВАТ «Укртелеком» заборгованість за договором про надання послуг електрозв*язку за період часу з квітня 2006 року по жовтень 2006 року включно в сумі 650 гривень 18 копійок, судовий збір в сумі 51 гривні, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 гривень, а всього 731 (сімсот тридцять одна) гривна 18 копійок.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Костянтинівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

  • Номер: 6/126/139/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-564/2007
  • Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Петруня Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.10.2019
  • Дата етапу: 16.10.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація