Судове рішення #1204183
Справа № 22-ц-6580/2006р

Справа № 22-ц-6580/2006р. Категорія - трудові

Головуючий 1 інстанції Погасій О.Ф. Доповідач - Солодков А.А.

УХВАЛА

21 грудня 2006 року                                                                           м. Харків

Судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:

Головуючого-судді - Котелевець А.В.

Суддів- Солодкова А А.,

Кокоші В.В. заслухавши суддю - доповідача по виконанню вимог ст. 301 ЦПК України по підготовці апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою начальника Управління Державної служби охорони Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Харківській області -ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 1 листопада 2006 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Управління Державної служби охорони Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Харківській області, 3-я особа - начальник Управління Державної служби охорони Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Харківській області ОСОБА_1 про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та відшкодування моральної шкоди, -

встановила:

При підготовці апеляційного розгляду справи проведені такі дії:

· з'ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі;

· визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;

· з'ясовано обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;

· з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами.

Проведені інші дії, що пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.

Додаткових доказів або клопотань про їх витребування апеляційна скарга не містить.

Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 підготовчі дії проведено повно, колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи і призначення до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст.ст. 301, 302 ЦПК України колегія суддів, -

ухвалила:

Закінчити підготовку апеляційного розгляду справи за позовом ОСОБА_2 до Управління Державної служби охорони Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Харківській області, 3-я особа - начальник Управління Державної служби охорони Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Харківській . області ОСОБА_1 про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та відшкодування моральної шкоди.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні апеляційного суду Харківської області на   10.00 год.     16 січня 2007 року.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація