Справа № 2-11249/10
Р І Ш Е Н Н Я
/заочне/
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 вересня 2010 року Московський районний суд м. Харкова в складі
головуючого судді Сугачової О.О.,
за участю секретаря Нечаєвої К.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу з відповідачем, який зареєстрований 19.07.2003р. відділом РАЦС по м. Харкову Харківського міського управління юстиції, актовий запис № 1020.
В обґрунтовування позовних вимог позивач посилається на те, що сумісне життя з відповідачем не склалося на підставі різних поглядів на життя, відсутність взаєморозуміння, кожний із подружжя живе своїм життя, сумісне господарство не ведуть, шлюбно-сімейні відносини не підтримують з червня 2009р., сім’я розпалась та поновлена бути не може, спроби щодо примирення нікчемні. Від шлюбу мають дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка буде проживати разом із відповідачем.
Відповідач в судове засідання не з’явилась, будучи повідомленою про день та час слухання справи належним чином, у зв’язку з чим суд зі згоди позивача, визнав доцільним слухати справу у відсутності відповідача, постановляючи заочне рішення, що не суперечить вимогам ст. 224 ЦПК України.
Суд, вислухавши позивача, дослідивши матеріали справи вважає, що з вищенаведених підстав позовні вимоги позивача підлягають задоволенню, оскільки сім’я позивача розпалась та поновлена бути не може
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 112 Сімейного Кодексу України суд розриває шлюб, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і зберігання шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що має істотне значення та фактично встановлено у судовому засіданні.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст.10, 11, 208, 213-215, 224 ЦПК України, ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд, -
в и р і ш и в:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований 19.07.2003р. відділом РАЦС по м. Харкову Харківського міського управління юстиції, актовий запис № 1020.
Стягнути з ОСОБА_1 держмито у сумі 17 ( сімнадцять) грн. на витрати за видачу свідоцтва про розірвання шлюбу.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Московський районний суд м. Харкова, шляхом подачі протягом десяти днів з дня оголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отамання копії цього рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя