Справа №3-806/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
6 липня 2010 року
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Сульженко Л.П., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Володарськ-Волинського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, працюючого приватним підприємцем,
за ч.3 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В :
З протоколу про адміністративне правопорушення слідує, що 30 квітня 2010 року в 13 годин 50 хвилин на 296 км. автодороги Одеса-Мелітополь ОСОБА_1 керував пасажирським мікроавтобусом ГАЗ32213, номерний знак НОМЕР_1, який переобладнаний з пасажирського у вантажний, шляхом зняття передбачених конструкцією транспортного засобу пасажирських сидінь без перереєстрації в ДАІ у встановлений термін 10 днів.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину не визнав, вказуючи, що був присутній акт технічної експертизи від 4.03.2010 року, всі платежі проплатив, але в Коростенському ВРЕР УДАІ були відсутні свідоцтва про реєстрації транспортних засобів.
З відповіді від Коростенського ВРЕР УДАІ від 6.07.2010 року слідує, що з 1.04.2010 року по 30.04.2010 року в Коростенському ВРЕР УДАІ були відсутні свідоцтва про реєстрації транспортних засобів.
Згідно ст.10 КУпАП адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків.
За таких підстав приходжу до переконання, що у діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.121 ч.3 КУпАП, а тому провадження по даній справі слід закрити.
Керуючись ст.ст.247, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
П О С Т А Н О В И В :
Провадження по справі у відношенні ОСОБА_1 за ст.121 ч.3 КУпАП закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Скаргу на постанову по справі може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя /підпис/
Копія вірна.
Суддя: Сульженко Л.П.