Справа №3-751/2010 року
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 червня 2010 року
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Сульженко Л.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Володарсько-Волинського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, непрацюючого,
за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В:
24.06.2010 року о 18 годині 00 хвилин в с.Кропивня на вул.Комарова ОСОБА_1 перебуваючи в п'яному вигляді, виражався нецензурними словами в присутності сторонніх осіб, на зауваження заспокоїтись не реагував.
ОСОБА_1 в суді вину визнав повністю і пояснив, що він дійсно 24.06.2010 року о 18 годині 00 хвилин в с.Кропивня на вул.Комарова перебуваючи в п'яному вигляді, виражався нецензурними словами в присутності сторонніх осіб, на зауваження заспокоїтись не реагував.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення також підтверджується матеріалами адміністративної справи.
Заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали справи, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, майновий стан, те що він вчинив правопорушення в п'яному стані, вважаю за потрібне застосувати адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.
Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту на строк 10 (десять) діб.
Постанова підлягає виконанню з моменту її оголошення.
Строк стягнення рахувати з моменту затримання.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня винесення постанови через Володарсько – Волинський районний суд.
Суддя /підпис/
Копія вірна.
Суддя: Сульженко Л.П.