Справа № 2-11819/2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
«19» листопада 2010 р. Центрально - Міський районний суд м. Горлівки в складі:
головуючого - судді Зайченко С.В.,
при секретарі – Бабець О.В..
за участю позивачки – ОСОБА_1..
відповідача – ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в міста Горлівці Донецької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
Позивач 14.07.2010р.. звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу. Вказала, що 23 грудня 2008р. вона вступила в зареєстрований шлюб з відповідачем. Цей шлюб для них був першим. З липня 2010 року сторони фактично припинили подружні відносини. Позивачка вказала, що сумісне життя з відповідачем не можливо, тому що вони з відповідачем виявилися різними людьми, через що в сім’ї часто виникали суперечки, вони втратили взаєморозуміння і повагу один до одного та відповідач порушив подружню вірність. На примирення вона не згодна, вважає що сімя розпалася та зберегти її не можливо. Від шлюбу в них народилася дочка ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою. Просила розірвати шлюб .
У судовому засіданні позивачка наполягала на позовних вимогах, мотивуючи їх аналогічно викладеному в позовній заяві, наполягала на розірванні шлюбу, вказала, що подружні відносини з відповідачем припинені з липня 2010 року.
Відповідач у судовому засіданні позов визнав, підтвердивши фактичні обставини, викладені в позовній заяві. Підтвердив, що подружні відносини припинені з липня 2010 року, вказав, що зберегти сімю неможливо.
Відповідно до ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Згідно ч.4 ст.130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводяться в порядку, встановленому ст. 174, 175 цього кодексу.
Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши в судовому засіданні зібрані в справі докази в їхній сукупності, вважає встановленим наступне.
23 грудня 2008 року між ОСОБА_2 і ОСОБА_1 укладений шлюб, зареєстрований Міським відділом реєстрації актів цивільного стану Горлівського міського управління юстиції Донецької області, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу зроблено запис за № 1124. Від шлюбу мають дочку, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, яка проживає з позивачкою. Шлюбні відносини між сторонами припинені з липня 2010 р., по викладеним вище мотивам подальше спільне проживання сторін і збереження родини стали неможливими, шлюб розпався, збереження сім’ї суперечило б інтересам сторін, що мають істотне значення, і тому позов підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, ст. ст. 104-105, 112 СК України, керуючись ст. ст. 10-11, 57-60, 130,174, 212 – 217,223 ЦПК України,
В И Р І Ш И В
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 і ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрований Міським відділом реєстрації актів цивільного стану Горлівського міського управління юстиції Донецької області, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу 23 грудня 2008 року зроблено запис за № 1124, розірвати.
Прізвище дружини після розірвання шлюбу залишити ОСОБА_1.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя С.В. Зайченко