Справа № 3-3505/10
П О С Т А Н О В А
Іменем України
26 жовтня 2010 року суддя Жовтневого районного суду м. Харкова Кицюк В.П., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від начальника ВДАІ з обслуговування Жовтневого району м. Харкова та АТІ ГУ МВС України в Харківській області, у відношенні ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, приватного підприємця, мешкає: АДРЕСА_1, за ч. 3 ст. 122 КУпАП,-
встановив:
10 вересня 2010 року о 09 годині 44 хвилини на 112 км автошляху Харків-Охтирка в населеному пункті, обумовленому дорожнім знаком 5.45 громадянин ОСОБА_1, який керував автомобілем «Мазда», державний номер НОМЕР_1, перевищив швидкість руху на 63 км/год.. Рухався зі швидкістю 123 км/год., чим порушив вимоги п. 12.4 Правил дорожнього руху. Швидкість вимірювалась приладом «Беркут № 0801163.
В судове засідання ОСОБА_1 з’явився, свою вину в інкримінованому правопорушенні визнав, фактичні обставини, викладені у протоколі, не оспорював.
Факт вчинення адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 10.09.2010 року, який був складений компетентною особою, його зміст відповідає вимогам ст. 256 КУпАП.
Таким чином, суд вважає доведеною наявність в діянні ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП, тобто перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину.
При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення суд, у відповідності до положень ст. 33 КУпАП враховує характер вчиненого правопорушення, той факт, що ОСОБА_1 притягується до адміністративної відповідальності вперше, не працює, але визнав свою вину в скоєному правопорушенні, вважає за можливе призначити йому стягнення у вигляді штрафу в мінімальних межах, встановлених санкцією ч. 3 ст. 122 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 279, 283, 284, ч.3 ст. 122 КУпАП, суд, -
Постановив:
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП, та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень на користь держави..
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Харківської області через Жовтневий районний суд м. Харкова.
Строк пред’явлення постанови для виконання – 3 місяці.
Суддя –