Судове рішення #11996724

  Личаківський районний суд м. Львова  

__________________________________________________________________________________________________________________  

Справа № 3-2058/10                                                                                                                                                      

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

 

8 вересня 2010 року                                                                                м. Львів  

  Суддя Личаківського районного суду м. Львова – Нор Н.В.  

розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від ВДАІ з ОАТ м. Львова та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Львова, громадянина України, українця, непрацюючого, проживаючого: АДРЕСА_1,-  

за  ст. 122-5  КУпАП, -  

  в с т а н о в и в:  

  Громадянин ОСОБА_1, 5.08.2010 року о 10 год. 50 хв.в м. Перемишляни на вул. Галицькій, 109, керував автомобілем Фолксваген Гольф д.н.з. НОМЕР_1 з встановленим спеціальним сигнальним пристроєм типу “Сирена” без дозволу органів ДАІ, чим порушив п. 31.3 “г” ПДР України.  

Правопорушник у судове засідання не з’явився, про слухання справи повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.  

Розглянувши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності з таких підстав.  

При розгляді справи встановлено, що 5.08.2010 року о 10 год. 50 хв.в м. Перемишляни на вул. Галицькій, 109, керував автомобілем Фолксваген Гольф д.н.з. НОМЕР_1 з встановленим спеціальним сигнальним пристроєм типу “Сирена” без дозволу органів ДАІ, чим порушив п. 31.3 “г”ПДР України.  

Даний факт підтверджується письмовими поясненнями порушника, протоколом про адміністративне правопорушення від 5.08.2010р.  

Вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-5 КУпАП.  

Враховуючи особу правопорушника, тяжкість вчиненого, вважаю, що ОСОБА_1 слід обрати адміністративне стягнення у виді штрафу.  

Керуючись ст.ст. 33, 122-5, 283, 284, 294 КУпАП, -  

  п о с т а н о в и в:  

  ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-5 КУпАП, та оштрафувати на 850 грн. 00 коп. в дохід держави.  

На постанову може бути подана апеляційна скарга, протест прокурора до Апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення через місцевий суд.  

  Суддя                     Н.В. Нор  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація