Судове рішення #11996496

                                                                                                                               Справа  № 3-1526/10

 П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

        20.08.2010 р. суддя  Жовківського районного суду Львівської області Мікула В.Є.  розглянувши матеріали які надійшли від Жовківського РВ  ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  народився і проживає в АДРЕСА_1, не працює

за ст.173   Кодексу України про адміністративні правопорушення

 В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

        11.07.2010 року гр.ОСОБА_1 о 21.00 год. знаходячись в с.Забір»я на вул. Центральній біля приміщення магазину, Жовківського району Львівської області  ображав  нецензурними словами гр-ку ОСОБА_2, своїми діями порушив громадський спокій і порядок, чим вчинив дрібне хуліганство.

      Правопорушник в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю.          

      Факт вчинення правопорушення стверджується потоколом про адмінправопорушення ЛВ № 0061298 поясненнями в матеріалах справи правопорушника, гр. ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_1, рапортами працівників міліції.  

       Дії правопорушника кваліфіковані вірно за ст. 173 КпАП України, оскільки  він вчинив дрібне хуліганство.

       Обставин, які б пом»якшували чи обтяжували відповідальність правопорушника суддею не виявлено.

      Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику суддя враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, а також обставини, що пом»якшують та обтяжують відповідальність порушника.

       Тому вважаю, з врахуванням вище перелічених обставин, що до правопорушника слід застосувати адмінстягнення у вигляді штрафу.

      Керуючись ст.ст. 280, 283, 284, 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя

 П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

       ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді накладення штрафу в сумі 51.00 (п»ятдесят одна) гривня.

     Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання – 3 місяці.

    Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.

     Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.    

     

                                                Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація