Судове рішення #11996212

  Справа № 3-728,  

2010 року  

  П О С Т А Н О В А  

                 05 листопада 2010 року                                                                          с-ще Диканька

 Суддя Диканського районного суду Полтавської області Щабельська І. В., розглянувши матеріали, які надійшли з Диканського відділення Полтавської МДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_1  , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки с. Синьки Ульянівського району Кіровоградської області, жительки АДРЕСА_1, продавця в павільйоні СГ ФОП ОСОБА_2, дані про ідентифікаційний номер в матеріалах справи відсутні, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася,  

               за ст. 155   ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

  ВСТАНОВИЛА:  

               ОСОБА_1, 04 жовтня 2010 року, являючись продавцем в павільйоні СГ ФОП ОСОБА_2, що знаходиться по АДРЕСА_2, допустила порушення порядку проведення розрахунків, а саме: не забезпечила проведення розрахункової операції із застосуванням реєстратора розрахункових операцій /далі РРО/ на суму 21 грн., не забезпечила використання режиму попереднього програмування кількісного обліку товару на РРО; не забезпечила ведення у встановленому законодавством порядку обліку товару за місцем його реалізації; допустила невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунку сумі коштів, які значаться в денному звіті РРО на загальну суму 21 грн. Своїми діями порушила п.п. 1,11,12,13 ст. 3 Закону України „Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” від 01.06.2000 року.

                Під час розгляду справи в суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнала та пояснила, що дійсно, нею були допущені вказані порушення.

Факт вчинення правопорушення стверджується наявними у справі матеріалами у їх сукупності  та поясненнями ОСОБА_1 у суді.

               Враховуючи викладене, дані про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності та керуючись ст. 155   ч.1, ч.1, 2 ст. 294 КУпАП, -

  ПОСТАНОВИЛА:  

   Застосувати до   ОСОБА_1  адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави в сумі 85 /вісімдесят п’ять / грн.

У разі несплати добровільно штрафу протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, при примусовому виконанні постанови суду згідно ч. 2 ст. 308 КУпАП сума штрафу, вказана вище,  підлягає стягненню у подвійному розмірі - в сумі 170 грн.

               Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області протягом  десяти  днів з дня її винесення шляхом подачі апеляції через Диканський районний суд.

  Суддя  

Диканського районного суду                                                             І.В. Щабельська              

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація