Судове рішення #11993337

          Справа № 2-7610\10  

  УХВАЛА  

про відмову у відкритті провадження у справі  

21 жовтня 2010 року  

  Суддя Артемівського районного суду м. Луганська Космінін С.О.,  розглянувши позовну заяву  ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі  міста Луганська, третя особа  Головне управління державного казначейства України у Луганській області, про визнання бездіяльності неправомірною  та зобов’язання до виконання певних дій -  

В С Т А Н О В И В:  

19.10.2010 року позивач звернувся  до Артемівського районного суду міста Луганська з цивільним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі  міста Луганська, третя особа  Головне управління державного казначейства України у Луганській області,  про визнання бездіяльності неправомірною  та зобов’язання до виконання певних дій.  

З 10.03.2010 року розгляд спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, та інших соціальних виплат  за правилами  цивільного судочинства проводився згідно  з вимогами Закону України  "Про внесення  змін до  деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості  справ, пов'язаних із соціальними виплатами" № 1691 від 18 лютого 2010 року.  

Рішенням Конституційного суду України  N 19-рп/2010  від 09 вересня 2010 року положення  Закону  України  "Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів України щодо підвідомчості справ,  пов'язаних  із  соціальними  виплатами" від 18 лютого 2010 року N 1691-VI  визнані такими, що не відповідають Конституції України  (є  неконституційними).  

За таких обставин вимоги позивача мають розглядатися в порядку адміністративного, а не цивільного судочинства. Відповідно до пункту 1 частини 2  статті  122  ЦПК України судді відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо: заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.  

Відповідно до частини  1 пункту 3 статті  83 ЦПК України сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі. Відповідно до частини  2 пункту 3 статті 83 ЦПК України сплачена сума коштів на оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи повертається за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі.  

Керуючись статтями 122,83 ЦПК України, -  

У Х В А Л И В :  

У відкритті провадження за заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі  міста Луганська, третя особа  Головне управління державного казначейства України у Луганській області,  про визнання бездіяльності неправомірною  та зобов’язання до виконання певних дій - відмовити.  

Повернути ОСОБА_1 судовий збір (квитанція № 3800961 від 19.10.2010 року)  у розмірі 03.40  гривень.  

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Луганської області протягом  5-ти днів з дня  проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.  

  Суддя:                 С.О. Космінін  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація