Справа № 3-1028/10
П О С Т А Н О В А
11.11.2010 р. Суддя Кам’янобрідського районного суду м. Луганська Родіонов С.О. розглянувши матеріали, які надійшли із ВДАІ м. Луганська про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Ростовської області, працюючого водія у ЗАТ «Академія управління персоналом», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 за ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
27.09.10 року о 17.00 годин ОСОБА_1 керуючи транспортним засобом OPEL OMEGA, номерний знак НОМЕР_1 в м. Луганську по вул. Ватутіна рухався у напрямку зеленої стрілки увімкненої в одночасно з червоним сигналом світлофора та не надав дорогу транспортним засобам, які рухалися з іншого напрямку, чим змусив іншого учасника дорожнього руху різко змінити напрямок руху та різко зупинитись, чим створив аварійну обстановку, чим порушив п. 16.9 Правил дорожнього руху.
Правопорушник ОСОБА_1 в судовому засіданні провину визнав, у скоєному розкаявся, пояснивши, що він ненавмисно створив аварійну ситуацію, в подальшому зобов’язується такого не вчиняти.
Суд вважає, що вина правопорушника доказана, вона підтверджується :
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ВВ1№ 153887 від 27.09.10 р. та поясненнями правопорушника ОСОБА_1 в протоколі, який пояснив, що він ненавмисно створив аварійну ситуацію (а.с. 3);
- поясненнями ОСОБА_2 від 27.09.10 р., який пояснив, що 27.09.10 р. о 17.00 год. він рухався по вул. Ватутіна у м. Луганську. Повертаючи ліворуч на вул. Карпинського його транспортний засіб RENAULT FC, державний номер НОМЕР_2 не пропустив водій транспортного засобу OPEL OMEGA, номерний знак НОМЕР_1, під керуванням ОСОБА_1, який рухався в напрямку зеленої стрілки увімкненій одночасно з червоним сигналом світлофору, тим самим не надавши йому переваги і вимусивши його знизити швидкість та зупинитись (а.с. 4).
Враховуючи викладене, суд вважає, що вина ОСОБА_1, доказана, його дії слід кваліфікувати по ч. 4 ст. 122 КУпроАП України.
Обставинами, які пом'якшують відповідальність правопорушника суд вважає щире розкаяння.
У відповідності до ст.ст. 23, 33 КУпроАП при призначенні покарання суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність і вважає, що оскільки адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, покарання слід призначити у вигляді штрафу.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним за ч. 4 ст. 122 КУпроАП та призначити стягнення у вигляді штрафу в розмірі 680 (шістсот вісімдесят) гривень на користь держави.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Луганської області через Кам’янобрідський районний суд м. Луганська протягом десяти днів з дня його винесення.
Суддя С.О.Родіонов
- Номер: 3-1028/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1028/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Родіонов Сергій Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.08.2015
- Дата етапу: 21.08.2015