Справа №5/2-719/2007
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2 квітня 2007 р. Вишгородський районний суд Київської області
в складі: головуючого судді Божок С.К.
при секретарі Мартинко Ю.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Вишгороді Київської області за участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2 позовну заяву про розірвання шлюбу
У січні 2007 р. позивач звернувся до суду з позовом до відповідача та просить розірвати шлюб між ними, мотивуючи свої вимоги тим, що між ними виникають сварки на грунті нерозуміння і не бажання розуміти один одного, різних поглядів на сімейне життя, протягом останніх шести місяців не проживають однією сім»єю.
Позивач в судовому засіданні доводи позовної вимоги підтримала та наполягала на розлученні, додавши, що з серпня 2006 р. не проживають однією сім»єю, живуть за різними адресами , почуттів до відповідача не залишилося. Дітей від шлюбу не має, майно розділили в добровільному порядку .
Відповідач в судовому засідання не заперечував проти розірвання шлюбу, але не погодився з причинами розлучення , зазначивши, що дружина зраджує йому, підтвердив, що з серпня 2006 р. сторони не проживають однією сім»єю, наполягав на розлученні; дітей від шлюбу не має, перший шлюб.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, перевіривши їх доказами, суд
Встановив:
22.08.2004 р. сторони уклали шлюб, зареєстрований виконкомом Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, актовий запис за № 25. Від шлюбу дітей не має.
3 серпня 2006 р. сторони не підтримують шлюбно-сімейні відносини, мають різні бюджети, проживають за різними
адресами; втрачено почуття любові та поваги один до одного.
Майнового спору не має. У сторін перший шлюб.
Відповідно до ч. 2 статті 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення. Приймаючи до уваги вищезазначене, суд приходить до висновку про те, що позовні вимоги підлягають задоволенню. Керуючись статтями 3, 10, 212, 213, 215 ЦПК України, статтями 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд
Вирішив:
Позовну заяву задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 22.08.2004 р. виконкомом Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, актовий запис за № 25.
Витрати, пов»язані з реєстрацією розірвання шлюбу в державному органі реєстрації актів цивільного стану у розмірі 17 грн., покласти на ОСОБА_2, ОСОБА_1. - звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Вишгородський районний суд Київської області.