Справа №1-78/2007 p.
ОКРЕМА
ПОСТАНОВА СУДУ
3 квітня 2007 року смт. Козелець
Козелецький районний суд у складі :
головуючого -судді Короїда Ю.М.
при секретарі Пенській Л.Г.
з участю прокурора Авраменко А.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, не працюючого, раніше не судимого,
у скоєнні злочину, передбаченого ч. З ст. 185 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 в ніч з 6 на 7 липня 2006 року за попередньою змовою з ОСОБА_2 та хлопцем на ім'я ОСОБА_3 повертаючись з бази відпочинку "Три товстуни" і проходячи АДРЕСА_2, де проникли до сараю, звідки викрали один спортивний велосипед, два чоловічих велосипеда "Україна" та один жіночий велосипед "Україна" загальною вартістю 1050 грн., що належали ОСОБА_4
Своїми умисними діями, що виразились в таємному викраденні чужого майна (крадіжці), поєднаній з проникненням у інше приміщення чи сховище, ОСОБА_1 скоїв злочин, передбачений ч.3 ст. 185 КК України.
За скоєння злочину підсудний ОСОБА_1 засуджений до позбавлення волі строком на три роки з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.
При розгляді даної справи встановлено, що ОСОБА_1 скоїв злочини за попередньою змовою з ОСОБА_2 та хлопцем на ім'я ОСОБА_3.
В ході судового розгляду підсудний повідомив, що йому відомо місце проживання ОСОБА_2, мешканця АДРЕСА_1, а також місце проживання бабусі хлопця на ім"я ОСОБА_3, до якої останній регулярно приїжджає.
ОСОБА_1 також показав суду, що ці дані він давав працівникам міліції, про що свідчать його явка з повинною ( а.с.5) та протокол допиту обвинуваченого (а.с. 26-27).
Незважаючи на це органами дізнання та досудового слідства не вжито належних заходів щодо розшуку та притягнення за наявності підстав вищевказаних осіб до відповідальності. В матеріалах справи міститься лише адресна довідка про те, що ОСОБА_2 по Козелецькому району не значиться (а.с. 17-а).
Таким чином, було порушено вимоги ст.4 КПК України щодо виконання органами дізнання та досудового слідства обов'язків по встановленню події злочину та осіб, винних у вчиненні злочину.
За таких умов суд вважає за необхідним звернути увагу прокурора Козелецького району на допущені порушення кримінально-процесуального законодавства.
На підставі викладеного, керуючись ст. 23-2 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Звернути увагу прокурора Козелецького району на порушення чинного законодавства при проведенні дізнання та досудового слідства по кримінальній справі та вжити необхідних заходів до притягнення винних посадових осіб до відповідальності та недопущення подібного в майбутньому.
Не пізніше як у місячний термін по окремій постанові суду має бути вжито необхідних заходів про що письмово повідомлено суд, який виніс окрему постанову.