Справа № 3-466/2007
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 березня 2007 року. Суддя Зарічненського районного суду Рівненської області Зейкан Н.М., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Володимирецького РВ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя АДРЕСА_1, не працюючого, за ч.4 ст. 121 КУпАП, -
встановив:
13 лютого 2007 року близько 06-ї год. 30 хв. ОСОБА_1, керував автобусом "Фольцваген" державний номерний знак НОМЕР_1, в м.Сарни по вул.Суворова, який переобладнано з порушенням відповідних правил та нормативів, а саме без відповідного дозволу Державтоінспекції.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився по невідомій причині, хоча про день, час та місце розгляду справ був повідомлений належним чином, про що свідчить судова повістка №6 від 12.03.2007 року.
Винність ОСОБА_1 в керуванні транспортним засобом, який переобладнано з порушенням відповідних правил, нормативів і стандартів, встановлена та доведена матеріалами справи.
Керуючись ч.1 ст. 121 КУпАП, -
постановив:
Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі тридцять чотири гривні.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором.