Судове рішення #11972887

Справа № 2-708/09р.

УХВАЛА

судового засідання

03.06.2009 року Жовківський районний суд Львівської області в складі: головуючого - судді Пака В.М. при сакретарі Реміцькій І.П.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду м. Жовкві Львівської області цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -

встановив:

 позивачка письмовою заявою просить справу закрити в зв"язку з тим, що відмовляється від позову, так як з відповідачем помирились і проживають разом.

Суд вважає, що відмову позивачки від позову належить прийняти, а провадження по справі закрити, так як це передбачено законом і не порушує прав сторін. Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд,

ухвалив:

справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу - закрити.

Ухвалу можна оскаржити до апеляційного суду Львівської області, подавши на неї апеляційну скаргу протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п"яти днів з дня проголошення ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у вищезазначений строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Ухвалу виготовлено в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

  • Номер:
  • Опис: За позовом Мосьондз Ганни Василівни до Шибалинської сільської ради про визнання права вланості на спадкове майно
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-708/09
  • Суд: Бережанський районний суд Тернопільської області
  • Суддя: Пак В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2009
  • Дата етапу: 12.09.2009
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація