Судове рішення #11971524

                                                                                                                                                      Справа № 2-1214/10                                                                            

                                                                            Р І Ш Е Н Н Я

                                                                      ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

17 листопада 2010р.                              Бериславський районний суд Херсонської області в складі:

головуючого :                                                Захарчук В.В.

при секретарі :                                               Соболь Г.А.

розглянувши заочно у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Берислав Херсонської області справу за позовом Кредитної спілки «Добробут» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, суд –

                                                                       В С Т А Н О В И В:

        Позивач звернувся в суд до відповідача з дійсним позовом, просить стягнути на свою користь заборгованість за кредитним договором від 28.09.2009 р. в розмірі 3016,72 грн., та судові витрати в розмірі 171,00 грн.. Мотивуючи дане тим, що 28.09.2009 року між Кредитною спілкою «Добробут» та ОСОБА_2 був укладений кредитний договір №6173/2Нк. Відповідно до якого відповідач ОСОБА_2 отримала кредит у розмірі 1900,00 грн., з кінцевим терміном повернення до 28.09.2010 року, процентна ставка за користування кредитом становить 0,1973% за кожен календарний день. Відповідач порушила договірні зобов’язання по погашенню кредиту, у зв’язку з чим у неї виникла заборгованість в розмірі 3016,72 грн., відносно отриманого кредиту станом на 11.10.2010 року, яку вона відмовляється добровільно сплачувати.

       Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав, та просив суд задовольнити позовні вимоги з підстав викладених в позові.

       Відповідач в судове засідання не з’явилася, причина неявки суду не відома.

       Представник позивача наполягає на розгляді справи у відсутності відповідача.

       Враховуючи думку представника позивача, суд вважає можливим розгляд справи у відсутності відповідача, на підставі наданих матеріалів та доказів вважаючи їх достатніми для прийняття рішення по справі.

       Суд вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, надані докази, давши їм оцінку в сукупності, прийшов до висновку, що позов підлягає  задоволенню.

       Судом встановлено наступне.

       28.09.2009 р. між позивачем Кредитною спілкою «Добробут» та відповідачем ОСОБА_2 був укладений кредитний договір №6173/2Нк, на підставі якого позивач надав відповідачу кредит в розмірі  1900,00 грн., з кінцевим терміном повернення до 28.09.2010 року, процентна ставка за користування кредитом становить 0,1973% за кожен календарний день.

       Відповідно до ст.ст. 526,527,530 ЦК України, зобов,язання повинні виконуватися належним чином і у встановлений строк відповідно до умов договору та вимог закону.

       У порушення зазначених норм закону та умов договору відповідач ОСОБА_2  зобов,язання  за вказаним договором належним чином не виконувала, у зв’язку з чим станом на 11.10.2010 року виникла заборгованість за кредитним договором в розмірі 3016,72 грн..

       Розрахунок по заборгованості за кредитним договором наданий судові, і який суд приймає до уваги, як доказ відносно позовних вимог.    

      Суд вважає, що відповідач ОСОБА_2  в односторонньому порядку порушила умови  кредитного договору,  у встановлений час повернення кредиту не здійснювала, тим самим порушила вимоги ст. 615 ЦК України – зобов,язання повинні виконуватися належним чином, одностороння відмова від виконання зобов,язань в односторонньому порядку не допускається.

       Таким чином, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, поскільки викладені позивачем в позові обставини найшли своє підтвердження в судовому засіданні.

      Керуючись ст.ст. 7,10,11,60, 224-232 ЦПК України, ст.ст. 526, 527, 530, 554, 615 ЦК України, суд-

                                                                       В И Р І Ш И В:

      Позов задовольнити. Стягнути з ОСОБА_2 на користь Кредитної спілки «Добробут» заборгованість по кредитному договору №6173/2Нк від 28.09.2009 р., в сумі 3016 грн. 72 коп., та судові витрати в розмірі 171 грн. 00 коп., а всього 3 187грн. 72 коп..

    Заочне рішення може бути переглянуте Бериславським районним судом Херсонської області за письмовою заявою відповідача  ОСОБА_2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

    Головуючий                                                                                         В.В.  Захарчук

  • Номер: 22-ц/787/985/2016
  • Опис: стягнення заборгованості за договором про надання споживчого кредиту
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-1214/10
  • Суд: Апеляційний суд Рівненської області
  • Суддя: Захарчук Володимир Васильович
  • Результати справи: не розглядалася; Скасовано ухвалу і передано питання на розгляд суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.04.2016
  • Дата етапу: 23.05.2016
  • Номер: 22-ц/811/3230/19
  • Опис: Заява Немировського А.В. про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-1214/10
  • Суд: Львівський апеляційний суд
  • Суддя: Захарчук Володимир Васильович
  • Результати справи: скасовано повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.10.2019
  • Дата етапу: 20.01.2020
  • Номер: 6/766/841/21
  • Опис: заміну сторони виконавчого провадження
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1214/10
  • Суд: Херсонський міський суд Херсонської області
  • Суддя: Захарчук Володимир Васильович
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2021
  • Дата етапу: 22.09.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація