Судове рішення #11970566

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа № 22ц-2497/2010р.         Головуючий у першій

                                       інстанції Курнякова Т.А.

Категорія 57                                Доповідач в апеляційній

                                       інстанції Зотов В.С.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

      06 вересня 2010 року  колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду міста Севастополя в складі:

     головуючого судді             -  Єфімової В.О.,

     суддів                 -  Зотова В.С., Сундукова В.М.,

   розглянувши у порядку ст. 304-1 ЦПК України в м. Севастополі клопотання  Управління Пенсійного фонду України у Балаклавському районі м. Севастополя про поновлення строку  на апеляційне оскарження постанови Балаклавського районного суду м.Севастополя від 22 грудня 2009 року, по справі за позовом ОСОБА_3  до Управління Пенсійного фонду України у Балаклавському районі м.Севастополя, Міністерства фінансів України, Кабінету Міністрів України, Державного казначейства України про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни, -

В С Т А Н О В И Л А :

    23.10.2009р . позивач звернулась до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України у Балаклавському районі м.Севастополя, Міністерства фінансів України, Кабінету Міністрів України, Державного казначейства України та посилаючись на положення ст. 6 ЗУ «Про соціальний захист дітей війни», просить стягнути з Управління Пенсійного фонду України у Балаклавському районі м.Севастополя недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу.

Постановою Балаклавського районного суду м. Севастополя від 22 грудня 2009 року позов задоволено частково. На  Управління Пенсійного Фонду України в Балаклавському районі міста Севастополя покладено зобов’язання нарахувати та виплатити позивачу недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу за період з 23 жовтня 2008 р. по 31 липня 2009 р.

В решті позову відмовлено.

Не погодившись з рішенням суду, Управління Пенсійного фонду України в Балаклавському районі м. Севастополя подало апеляційну скаргу з пропуском строку передбаченого ч.3 ст.186 КАС України, який просить поновити. Вказує що процесуальний строк на апеляційне оскарження пропущений з поважних причин.

Судова колегія, заслухавши доповідь судді – доповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що строк на апеляційне оскарження  підлягає поновленню з таких підстав.

Відповідно до вимог ч.3 ст.167 КАС України, копія судового рішення не пізніше наступного дня після ухвалення надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення особі, яка бере участь у справі, але не була присутня в судовому засіданні.

Як вбачається з матеріалів справи, 22.12.2009 року у відсутності сторін судом першої інстанції була винесена постанова (арк.с.20), копія якої на адресу Управління Пенсійного фонду України у Балаклавському районі м.Севастополя була надіслана 06.01.2010 року за вих. № 430(арк.с.25).

Вказані обставини свідчать про поважність причини пропуску строку на апеляційне оскарження постанови суду та наявність підстав для його поновлення.

Керуючись ст.ст.73,294 ЦПК України, ст.186 КАС України, Законом ВР України, від 18.02.2010, № 1691-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами" колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А:

     Клопотання Управління Пенсійного фонду України в Балаклавському районі м.Севастополя задовольнити.

     Поновити Управлінню Пенсійного фонду України в Балаклавському районі м.Севастополя строк на апеляційне оскарження постанови Балаклавського районного суду м.Севастополя від 22 грудня 2009 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий :                                      В.О. Єфімова

Судді:                                         В.С. Зотов

                                           В.М. Сундуков

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація