Справа № 2а-5940/10
У Х В А Л А
16 листопада 2010 року м.Овруч
Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Якухно О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації про стягнення коштів, передбачених Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач просить стягнути з відповідача кошти за ст.ст.37, 39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в сумі 24447,53 грн..
Зазначена заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України.
Так, в позовній заяві повинен зазначатися зміст вимог згідно ст.105 КАС України.
Позивач просить стягнути доплату та допомогу, що передбачені ст.ст.37, 39 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, однак ч.4 ст.105 КАС України вимога про стягнення може бути пред’явлена тільки щодо стягнення коштів на відшкодування шкоди.
Відповідно до ч.4 ст.105 КАС України позов може містити :
1). скасування або визнання нечинним рішення відповідача – суб’єкта владних повноважень повністю чи окремих частин ;
2). зобов’язання відповідача – суб’єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії ;
3). зобов’язання відповідача – суб’єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій ;
4). стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією чи бездіяльністю ;
5). виконання зупиненої чи не вчиненої дії ;
6). встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб’єкта владних повноважень ;
7). примусове відчуження земельної ділянки, інших об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.
Керуючись ст.108 КАС України, суддя, -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації про стягнення коштів, передбачених Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” вважати неподаною і повернути позивачеві.
Повернути ОСОБА_1 сплачені судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення сплачені в сумі 120 грн. 00 коп. (УДК в Овруцькому районі, код ЗКПО 22062510, рр 31217259700426, МФО 811039, банк ГУДКУ в Житомирській області, одержувач Держава).
Роз’яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду після усунення обставин, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана через Овруцький районний суд в Київський апеляційний адміністративний суд протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя :