Судове рішення #11965775

    Справа №  2 – 1072/10

                                                                                                                                  2010 р.

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Ім ене м України

19 жовтня 2010 року       ТУЛЬЧИНСЬКИЙ  РАЙОННИЙ  СУД

                                                                ВІННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ      

                                                                                                                       

                                                  в складі :    головуючого судді              Рибчинського В.П.

                                                  при секретарі                                           Грабовській Н.В.

                                                                                   

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення  аліментів,

    ВСТАНОВИВ:

            Позивачка   звернулася  в  суд з даним позовом,  мотивуючи  свої  вимоги  тим,  що

вона перебуває у шлюбі з  відповідачем з 1996 року. Від даного шлюбу у них є син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якого в свідоцтві про народження записаний відповідач.

          Дитина знаходиться  на  утриманні  позивачки  про  що  свідчить  довідка,  видана  Кинашівською сільською Радою. Відповідач добровільно матеріальної допомоги на  утримання сина не  надає, тому позивачка просить суд стягнути з відповідача аліменти в розмірі ј частини  всіх  видів  заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

           В  судовому  засіданні  позивачка  підтримала свої  позовні  вимоги, наполягала на їх задоволенні.

           Відповідач позов визнав частково та пояснив суду, що він не згоден з тим, на що позивачка посилається в позовній заяві, а саме, що він не надає матеріальної допомоги сину. Він сину допомагає, зібрав його до школи давав гроші на санаторій.

В судовому засіданні встановлено: позивачка перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем і від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який в даний час знаходиться на утриманні позивачки.

Позивачка просить суд стягнути з відповідача аліменти на утримання дитини в розмірі ј частини  всіх  видів  заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

           В матеріалах справи є довідка сільської ради, копія свідоцтва про укладення шлюбу, копія свідоцтва  про  народження  дитини.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до  висновку, що позов слід задовольнити в повному обсязі.

    На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 60, 88, 213 – 215, 367 ЦПК України,  ст. ст.180 – 183 Сімейного  Кодексу  України,  суд –

ВИРІШИВ:

    Позов задовольнити.

     Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с. Тарасівка, Тульчинського району, жителя АДРЕСА_1 аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ј частини  зі  всіх  видів заробітку відповідача, але не менше 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з 10.08.2010 року і до його повноліття.          

            В дохід  держави  з  відповідача  стягнути  51  гривню судового збору та 120 гривень витрат на ІТЗ.

            Рішення  підлягає  до  негайного  виконання в межах суми платежу за один місяць.

На рішення суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Вінницької області протягом 10 днів.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація