О К Р Е М А У Х В А Л А
16 листопада 2010 року м. Ужгород
Апеляційний суд Закарпатської області в складі
суддів: Демченка С.М.(головуючого ), Дорчинець С.Г., Мишинчук Н.М.,
з участю прокурора – Царя І.І.,
захисника – адвоката ОСОБА_3,
розглянув у відкритому судовому засіданні провадження за апеляцією адвоката ОСОБА_3 на постанову Ужгородського міськрайонного суду від 01 жовтня 2010 року .
Цією постановою задоволено подання про обрання щодо
ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 року
народження, громадянина України , мешканця
АДРЕСА_1 ,неодруженого,
непрацюючого, підозрюваного у вчиненні злочину,
передбаченого ч.2 ст.332 КК України,
запобіжного заходу у виді взяття під варту.
Ухвалою апеляційного суду від 16.листопада 2010 року апеляцію адвоката ОСОБА_3 залишено без задоволення, а постанову судді Ужгородського міськрайонного суду від 01 жовтня 2010 року - без змін.
З метою прийняття обґрунтованого й законного рішення головуючим у справі було витребувано для вивчення матеріали кримінальної справи щодо ОСОБА_4
Слідчий в ОВС 1 відділення СВ УСБУ в Закарпатській області ОСОБА_5 , у провадженні якого знаходиться справа, надав апеляційному суду непрошиті, не пронумеровані, без оформлення опису матеріали кримінальної справи, що є неприпустимим , так як позбавляє суд можливості посилатись на існуючі в справі докази.
Зважаючи на зазначене та керуючись ст.ст. 23-2, 380 Кримінально – процесуального Кодексу України , апеляційний суд
У Х В А Л И В :
Про наведене повідомити начальника слідчого відділу УСБУ в Закарпатській області для відповідного реагування і усунення такого в майбутньому .
Про вжиті заходи повідомити апеляційний суд протягом 1 місяця
Головуючий:
Судді:
Справа: № 10--448/10
Головуючий у першій інстанції: Семерак І.І.
Доповідач : Демченко С.М. Номер рядка статзвіту: 3