Судове рішення #11958711

Справа №3-7484/10

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 листопада 2010 року

        Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Ломакін В.Є. розглянувши матеріали, які надійшли із Відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

                        ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

громадянку Азербайджану, непрацюючу,

жительку АДРЕСА_1

за ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т АН О В И В :

12 листопада 2010 року близько 10.00 год. за адресою АДРЕСА_1, була виявлена гр. Азербайджану ОСОБА_1, в якої закінчився термін реєстрації, чим порушила п. 5 ст. 3 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

В судовому ОСОБА_1 свою вину визнала повністю та щиро розкаялася, підтвердивши факт зафіксований у протоколі про адміністративне правопорушення.

Крім власного визнання вини правопорушником, її вина доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії ТЕ № 050824 від 12.11.2010 року та іншими матеріалами справи дослідженими в судовому засіданні.

За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення – тобто порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, а саме проживання без документів на право проживання в Україні, а тому її слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення.

При накладенні адміністративного стягнення, беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, обставини справи, особу порушника, відсутність обставин, що обтяжують або пом’якшують відповідальність за вчинене правопорушення, вважаю, що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 203, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави в розмірі 340 (триста сорок) гривень.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора  протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.

Суддя                                                                               В.Є.Ломакін

Копія вірна

Суддя                                           В.Є. Ломакін

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація