Судове рішення #11948801

Справа № 2-о-72/2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

                17 листопада 2010 року         Маньківський районний суд, Черкаської області

в складі: головуючого – судді -                     В.С. КСЕНОФОНТО В А  

 при секретарі -                     В.І. ОКОЛІТІ

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Маньківка заяву ОСОБА_1 третьої особи  Пенсійного фонду України про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, суд –

В С Т А Н О В И В:

Заявниця звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

На підставу своїх вимог спирається на те, що позивачка народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 в селі Подібній Маньківського району Черкаської області. 1 серпня 1974 року вступила в члени колгоспу ім. Близнюка, с.Вікторівки Маньківського району Черкаської області і розпочала свою трудову діяльність у Вікторівському дитячому садку. 14 вересня 1975 року зареєстровано шлюб між нею та ОСОБА_2. У свідоцтві про реєстрацію шлюбу її прізвище записане – ОСОБА_2. Після реєстрації шлюбу їй виписали трудову книжку колгоспника, де вказали прізвище – ОСОБА_2 замість ОСОБА_2,  про що її ніхто не повідомив, оскільки вона знаходилась у відділі кадрів колгоспу. 28 листопада 1977 року вона поступила на роботу в дитячий садок № 2 в селищі Маньківці Черкаської області, де їй виписали трудову книжку. На підставі свідоцтва про реєстрацію шлюбу, їй внесено зміни до трудової книжки, де прізвище записали граматично неправильно: замість ОСОБА_2 – ОСОБА_2. При цьому було зроблено посилання на свідоцтво про її шлюб. У трудовій книжці колгоспника її прізвище також неправильно записали – ОСОБА_2 замість ОСОБА_2. При виповненні їй віку 55 років, вона звернулась до Пенсійного фонду для призначення пенсії за віком. Проте, у її документах виявлено невідповідність її прізвища зі свідоцтвом про реєстрацію шлюбу, її паспортом, трудовими книжками та довідками, що підтверджують її трудовий стаж та заробіток. Підтвердженням того, що саме їй належать трудові книжки та відповідні довідки, і є свідоцтво про реєстрацію шлюбу з ОСОБА_2, на яке зроблено посилання у трудовій книжці, а також свідоцтво про народження, де її прізвище вказане Бехкал, як спочатку було вказано в трудовій книжці до зміни її прізвища після реєстрації шлюбу. Для підтвердження її стажу у дитячому садку № 2 селища Маньківки, де вона працювала вихователем з 28 листопада 1977 року по 17 червня 1997 року їй необхідно було надати Довідку з райвідділу освіти, в якій також неправильно вказане її прізвище ОСОБА_2 замість ОСОБА_2. Це ж стосується і довідки  з Маньківської селищної ради, яка підтверджує її заробіток за період роботи у дитячому садку № 2. Та обставина, що вона працювала в дитячому садку села Вікторівка з 1 серпня 1974 року по 15 листопада 1977 року може підтвердити свідок ОСОБА_3, а в дитячому садку № 2 з 28 листопада 1977 року по 17 червня 1997 року – ОСОБА_4, що вкаже на те, що саме на її ім’я видані вказані вище трудові книжки та довідки. На даний час лише в судовому порядку можливо вирішити цю проблему, що і змусило заявницю звернутись з відповідною заявою до суду.

Заявниця в судовому засіданні наполягала на задоволенні заявлених вимог.

Представник Пенсійного фонду України в судове засідання не з’явився, але надав суду заяву в якій просив справу слухати в його відсутності та не заперечував проти задоволення вимог заявника.

Суд, вислухавши заявника, вивчивши матеріали справи, вважає за необхідне вимоги заявника задовольнити згідно вимог ст. 256 ЦПК України, виходячи із того, що як дійсно встановлено в судовому засіданні, що позивачка народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 в селі Подібній Маньківського району Черкаської області. 1 серпня 1974 року вступила в члени колгоспу ім. Близнюка, с.Вікторівки Маньківського району Черкаської області і розпочала свою трудову діяльність у Вікторівському дитячому садку. 14 вересня 1975 року зареєстровано шлюб між нею та ОСОБА_2. У свідоцтві про реєстрацію шлюбу її прізвище записане – ОСОБА_2. Після реєстрації шлюбу їй виписали трудову книжку колгоспника, де вказали прізвище – ОСОБА_2 замість ОСОБА_2,  про що її ніхто не повідомив, оскільки вона знаходилась у відділі кадрів колгоспу. 28 листопада 1977 року вона поступила на роботу в дитячий садок № 2 в селищі Маньківці Черкаської області, де їй виписали трудову книжку. На підставі свідоцтва про реєстрацію шлюбу, їй внесено зміни до трудової книжки, де прізвище записали граматично неправильно: замість ОСОБА_2 – ОСОБА_2. При цьому було зроблено посилання на свідоцтво про її шлюб. У трудовій книжці колгоспника її прізвище також неправильно записали – ОСОБА_2 замість ОСОБА_2. При виповненні їй віку 55 років, вона звернулась до Пенсійного фонду для призначення пенсії за віком. Проте, у її документах виявлено невідповідність її прізвища зі свідоцтвом про реєстрацію шлюбу, її паспортом, трудовими книжками та довідками, що підтверджують її трудовий стаж та заробіток. Підтвердженням того, що саме їй належать трудові книжки та відповідні довідки, і є свідоцтво про реєстрацію шлюбу з ОСОБА_2, на яке зроблено посилання у трудовій книжці, а також свідоцтво про народження, де її прізвище вказане Бехкал, як спочатку було вказано в трудовій книжці до зміни її прізвища після реєстрації шлюбу. В Довідці з райвідділу освіти також неправильно вказане її прізвище ОСОБА_2 замість ОСОБА_2. Це ж стосується і довідки  з Маньківської селищної ради, яка підтверджує її заробіток за період роботи у дитячому садку № 2.  що свідчить про те, що саме на її ім’я видані вказані вище трудові книжки та довідки, а тому вимоги викладені в заяві підлягають до повного задоволення.

Керуючись ст. ст. 256 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Встановити факт, що трудова книжка, видана на ім’я ОСОБА_1 російською мовою ОСОБА_1, 1955 року народження за професією вихователька, трудова книжка колгоспника на ім’я ОСОБА_1 та довідка Маньківського райвідділу освіти від 13.09.2010 року за № 557 на ім’я ОСОБА_1 та довідка Маньківської селищної ради від 20.09.2010 року за № 883/02-9, також на ім’я ОСОБА_1 – належать ОСОБА_1 .

На рішення може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Черкаської області через Маньківський районний суд на протязі десяти днів.

СУДДЯ                             В.С. КСЕНОФОНТОВ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація