Судове рішення #11939332

Справа № 3-11104/10

П О С Т А Н О В А

Іменем України

28 жовтня 2010 року  суддя Голосіївського районного суду  м. Києва Дмитрук Н.Ю., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування АТ Голосіївського району та АТІ підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП,

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Кищенці Київської області, працюючого черговим по гуртожитку, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1. за ст. 124 КпАП України, суд -

 В С Т А Н О В И В:

Відносно ОСОБА_1 В.1. складений адмінпротокол про те, що він 03.07.2010 року о 12 годині 45 хвилин, керуючи автомобілем «Газ» д.н.з. НОМЕР_1, по вул. Сеченова 10, корп. 2. під час руху заднім ходом не переконався в безпеці, не звернувся при необхідності до інших осіб, внаслідок чого здійснив наїзд на стоячий автомобіль «Мазда» д.н.з. НОМЕР_2, що призвело до пошкодження обох транспортних засобів, після чого місце події залишив, чим порушив вимоги пунктів 10.9, 2.10 Правил дорожнього руху.

  Водії ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою категорично заперечував та пояснив, що дійсно 03.07.2010 року він   приїхав на замовлення на Коломієвський провулок, де у нього було замовлення на перевезення вантажу. Після завантаження, десь біля 12 години, до машини сіли замовник з сином, та ми з Коломіївського провулку з'їхали на вулицю Сеченова щоб зрізати заїхав у двір будинку, зліва від нього була підстанція, праворуч від нього знаходилась школа, здійснив розворот за підстанцією, а не перед нею. Коли здійснював розворот, то підстанція також була ліворуч від нього. Чи були машини у дворі не пам'ятає, дивився на дорогу, а не на машини, рух заднім ходом він не здійснював, йому достатньо було місця для розвороту за підстанцією.

Проте, вина   ОСОБА_1 підтверджується зібраними у справі доказами, зокрема:

Поясненнями водія ОСОБА_2, який в судовому засіданні пояснив, що він поставав свою машину «Мазда» у дворі свого будинку о 5 год. ранку, десь біля 12 год. почув, як спрацювала сигналізація виглянув у вікно побачив, як від’їжджає автомобіль «Газ», вийшовши на вулицю, сусід ОСОБА_3, який на той момент перебував на вулиці, повідомив, що мене вдарила «Газель», заділа його бортом. Після чого викликав ДАІ. Він стверджує, що рух про який говорить водії ОСОБА_1 виконати не можливо оскільки там стоять гаражі.

Поясненнями свідка ОСОБА_3, який в судовому засіданні пояснив, що в будинку АДРЕСА_2 проживає його знайомий, якого в той день він чикав. Це було вдень в проміжку з 11 год. до 13 год. Біля цього будинку є школа, машини стояли в два ряди. «Газелька» по вул. Сеченова з’їжджала з низу вверх. «Газелька» повернула на право до школи, там ворота школи, після чого розпочала рух заднім ходом, в наслідок чого заціпила автомобіль «Мазда». Пасажир бачив, що він кричав, проте «Газель» не зупинилась, він продовжив бігти за «Газелькою», щоб запам’ятати марку і номер автомобіля. Такого механізму руху, як говорить водії ОСОБА_1 не було.

Крім того, даними протоколу про адміністративне правопорушення АА1 № 169806 від 19.07.2010 року, схемою ДТП, рапортами працівників ВДАІ з обслуговування АТ Голосіївського району та АТІ підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в м. Києві, фото таблицями.

 Відповідно до ч. 1 ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – з дня його виявлення.

Дослідивши матеріали справи та враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що обтяжують та пом’якшують відповідальність, вважаю за необхідне визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.

          Враховуючи викладене, керуючись ч. 1 ст. 38, ст.ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

П О С Т А Н О В И В:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Провадження у справі закрити.

           Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом десяти днів з моменту винесення.

   

        Суддя:                                                      Н.Ю. Дмитрук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація