Судове рішення #11933610

        Справа № 2-934/2010

   Р І Ш Е Н Н Я

              І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И    

   

04 листопада 2010 року   Бродівський  районний суд  Львівської області

в складі головуючої       судді         Тропак О.В.

    при секретарі                     Ковальчук Н.І.

розглянувши  у відкритому судовому засіданні в м.Броди  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на неповнолітню дитину,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач  звернулася в суд з позовними вимогами про стягнення з відповідача коштів на утримання  неповнолітньої дитини-ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 ,в розмірі 1/4 частки від заробітку відповідача,але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

В обґрунтування позову зазначила,що:

08 січня 2009 року у відділі РАЦС Новоайдарського району Луганської облас-ті вона зареєструвала свій з відповідачем шлюб,від якого ІНФОРМАЦІЯ_1 в їхній сім»ї народилася дочка ОСОБА_3.Відповідач працює,,однак жодної матеріальної допомоги на утримання дочки не дає.В зв»язку з цим просить постановити рішення про стягнення з відповідача аліментів на дитину.

    В  судове засідання 04.11.2010 року позивач не з»явилася,однак подала суду письмову заяву про проведення розгляду справи за її відсутності та про підтри-мання позову.

Відповідач в судове засідання 26.08.2010 року не з»явився та повторно не з»явився в судове засідання  04.11.2010 року,однак надіслав суду письмову заяву від 26.08.2010 про те,що не відмовляється від сплати аліментів.

Відповідно до ст. 174 ч.4 ЦПК України,у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

       У відповідності до ст.ст.180,181 ч.3 СК України батьки зобов”язані утри-мувати дитину до досягнення нею повноліття та за рішенням суду кошти на утрима-ння дитини /аліменти/ присуджуються у частці від доходу її матері,батька і /або/ у твердій грошовій сумі.

    Відповідно до частини 2 ст.182 СК України мінімальний розмір аліментів  на одну дитину не може бути меншим,ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дити-ни відповідного віку,за винятком випадків,передбачених ст.184 СК України.

 У  відповідності до ст.183 ч.1 СК України частка заробітку/доходу/ мате-рі, батька,яка буде стягуватися як аліменти на дитину,визначається судом.

    Відповідач є батьком неповнолітньої дитини- ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_5/ас 4/,яка проживає з матір”ю /ас 6/ і зобов»язаний утриму-вати дитину.

Таким чином,визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує прав свобод чи інтересів інших осіб,тому суд приймає визнання позову.

На підставі ст.ст.180,181 ч.3,182,183 СК України,керуючись ст.ст.10,11; 174 ч.4,212,215,367 ЦПК України,суд,-

В И Р І Ш И В :

    Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2,ідентифікаційний № НОМЕР_1,уродженця с.Бараниківка Кремінського району Луганської області, за-реєстрованого в АДРЕСА_1,фактично проживаючого по АДРЕСА_2,працюючого охорон-ником  ТзОВ»»Агентство безпеки»Тайфун» (м.Львів вул.Навроцького,1),

-на користь ОСОБА_1,кошти на утримання  неповнолітньої дитини- ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_5 у розмірі 1/4 частки заробітку/доходу/,але не менше,ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму  для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з 20.07.2010 року до досягнення дитиною повноліття.

                          -2-

Допустити негайне виконання рішення у межах суми  платежу за один місяць.

       Стягнути  з ОСОБА_2:

       на користь держави судовий збір в сумі 51/п»ятдесять одна /гривня і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в сумі 120 грн.

    На рішення суду може бути подана а пеляційна  скарга до Апеляційного суду Львівської області через Бродівський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.Особи, які брали  участь  у справі,  але  не  були  присутні у  судовому  засіданні  під  час проголошення судового рішення,  можуть  подати  апеляційну  скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення .  

Головуюча                                 О.Тропак

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація