Справа №2-943/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 квітня 2007 року Шосткинський міськрайонний суд Сумської області у складі:
головуючого судді - Чернобая О.І.
при секретарі - Ніколаєнко В.В.
розглянув у попередньому судовому засіданні в в м. Шостка Сумської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. звернувся до Шосткинського міськрайсуду з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу, де зазначив, що перебуває у шлюбі з відповідачкою з 30.09.2000 року. Від шлюбу мають двох дітей - доньку ОСОБА_3- ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та сина ОСОБА_4- ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, які після розірвання шлюбу залишаться проживати разом з ним.
В середині 2005 року між ними з відповідачкою постійно виникали сварки, внаслідок того, що кожний із них має різні погляди на сімейне життя та ведення спільного господарства. До того ж дружина перестала приділяти увагу вихованню дітей. У зв'язку з чим вони припинили шлюбні стосунки, перестали вести спільне господарство.
З його боку немає ніякого бажання відновити сім'ю.
У судовому засіданні позивач ОСОБА_1. підтримав свої позовні вимоги і просить суд розірвати шлюб з відповідачкою, строк на примирення йому не потрібен, т.я. поновлювати шлюбні стосунки наміру не має.
Відповідачка ОСОБА_1. в судовому засіданні позовні вимоги визнала, на розірвання шлюбу згодна, строк на примирення їй не потрібен, поновлювати шлюбні стосунки наміру не має.
Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Відповідно до ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.
Згідно до ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперчило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши докази по справі, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, т.я. позивач наполягає на розірванні шлюбу, а відповідачка проти цього не заперечує,.тому їх подальше спільне проживання і збереження шлюбу суперечили б інтересам кожного з подружжя та дитини, що має істотне значення для кожного з подружжя, а тому шлюб між ними повинен бути розірваний.
Керуючись ст.ст.10, 60, 88,130,174,212-215 ЦПК України, ст.ст.110,112 СК України суд, -
ВИРІШИВ:
Шлюб, зареєстрований відділом РАЦС Шосткинського міськвиконкому 30.09.2000 року, актовий запис № 381, між ОСОБА_1та ОСОБА_2- розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1витрати по оформленню розірвання шлюбу в органах РАЦСу в сумі 8 грн. 50 коп., а ОСОБА_2від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржене в Сумський апеляційний суд через міськрайсуд шляхом подачі в 10-денний строк з дня його проголошення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
2
Апеляційна скарга також може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, або якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом двадцяти днів після подання цієї заяви.