ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
№ справи 3-380-09
24 квітня 2009 року м. Богодухів
Суддя Богодухівського районного суду Кузіна Н.П., розглянувши матеріали, що надійшли від заступника начальника Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадяника України, не працює, що проживає: АДРЕСА_2, за ст. 51 КУпАП, -
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 13 березня 2009 року близько о 18-00 год., здійснила дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки власних речей з домоволодіння гр. ОСОБА_2, за адресою: АДРЕСА_1, чим заподіяла останній матеріальний збиток на загальну суму 477 грн. 20 коп.
Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення передбачене ст. 51 КУпАП.
ОСОБА_1 в суді свою вину визнала повністю, щиро розкаялася у вчиненні адміністративного правопорушення.
Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ХА № 000411 від 24 квітня 2009 року, поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3 та її поясненнями до протоколу.
Суд, враховуючи характер вчиненого правопорушення, а також особу правопорушниці, ступінь її вини, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, вважає, що у відношенні останньої необхідно застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 51, 268, 280, 283, 284 п.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винною у скоєні адміністративного правопорушення за ст. 51 КУпАП та застосувати у відношенні неї адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 170 (сто сімдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Харківського апеляційного суду протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя