Судове рішення #11926019

                                                                              Справа № 2-1181/2010 рік

                           ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

Ім'ям    України

08 листопада  2010 року                                      Верхньодніпровський районний суд

                                                                                Дніпропетровської області

У складі: головуючого -  судді  Дунай Л.В.

              при секретарі – Зубачевській О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті  Верхньодніпровську  

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи втратившою право користування жилим приміщенням, -.

                                          Встановив:

До суду звернулася позивачка з позовом про визнання особи втратившою право користування жилим приміщенням, посилаючись на наступне:

На підставі договору купівлі-продажу від 21 серпня 2007 року вона є власником квартири АДРЕСА_1.

На момент придбання квартири власник квартири, тобто відповідач, який був прописаний у квар-тирі з 21 листопада 2006 року залишився зареєстрованим у квартирі, обіцяв їй знятися з реєстрації у придбаній нею квартирі протягом місяця.

Незважаючи на те, що пройшов тривалий час після того, як відповідач продав їй квартиру, та виїхав з квартири, довгий час не проживає у квартирі, добровільно знятися з реєстрації у її квартирі він не бажає.

Про те, що відповідач не проживає у квартирі з 2007 року свідчить Акт депутата Верхньод-ніпровської міської ради від 31 травня 2010 року.

Вона вимушена платити комунальні платежі за те, що відповідач прописаний у квартирі.

Реєстрація відповідача у її квартирі заважає їй як власнику квартири розпоряджатися квартирою .

У судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги в повній мірі, прохає їх задовольнити.

Відповідач до судового засідання не з'явився, по невідомій суду причині, будучи повідомлений через газету «Вісті Придніпров’я» № 80 від 04 листопада 2010 року.

Представник відповідача – відділу міграційної служби та паспортної системи Верхньод-ніпровського РВ УМВС України в Дніпропетровській області в судове засідання не з’явився, надавши заяву про розгляд справи у його відсутності.

Вислухавши учасників процесу, дослідивши матеріали справи,  суд прийшов до висновку, що позовні вимоги позивачки підлягають задоволенню з таких підстав:

Матеріалами справи встановлено, що на підставі договору купівлі-продажу від 21 серпня 2007 року вона є власником квартири АДРЕСА_1.

На момент придбання квартири власник квартири, тобто відповідач, який був прописаний у квартирі з 21 листопада 2006 року залишився зареєстрованим у квартирі, обіцяв їй знятися з реєстрації у придбаній нею квартирі протягом місяця.

Незважаючи на те, що пройшов тривалий час після того, як відповідач продав їй квартиру, та виїхав з квартири, довгий час не проживає у квартирі, добровільно знятися з реєстрації у її квартирі він не бажає.

Як свідчить з Акта, складеного 31 травня 2010 року депутатом Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області Щербина О.М., відповідач ОСОБА_2, за адресою: АДРЕСА_1, не проживає з серпня 2007 року.

З пояснень позивачки, встановлено, що відповідач ОСОБА_2 у вказаній квартирі не про-живає фактично з 2007 року, з моменту продажу їй квартири, і обіцяв їй знятися з реєстрації у прид-баній нею квартирі протягом місяця. Пройшов тривалий час після того, як відповідач продав їй квар-тиру, та виїхав з квартири, довгий час не проживає у квартирі та добровільно знятися з реєстрації у її квартирі він не бажає. Вона вимушена платити комунальні платежі за те, що відповідач прописаний у квартирі. Реєстрація відповідача у її квартирі заважає їй як власнику квартири розпоряджатися квар-тирою. Де він знаходиться на даний час їй не відомо.

Згідно зі статтею 71 Житлового кодексу України - при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім’ї за ними зберігається житлове приміщення в межах шести місяців.

У судовому засіданні встановлено, що відповідач на протязі трьох років відсутній в будинку без поважних причин.

У зв'язку з цим, його слід визнати таким, що втратив право користування житловим  приміщенням.

На підставі статті 71 Ж К України, керуючись ст.ст.10,137,179, 88  ЦПК України, суд -  

Вирішив:

Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, втратившим право користування квартирою АДРЕСА_1, яка належить ОСОБА_1 на праві власності на підставі договору купівлі-продажу.

Зобов'язати  відділ міграційної служби та паспортної системи Верхньод-ніпровського РВ УМВС України в Дніпропетровській області  зняти  ОСОБА_2  з  реєстрації по паспортному обліку з квартири АДРЕСА_1

 Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду може бути оскарженим в Апеляційний суд Дніпропетровської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація