Судове рішення #11925604

Справа № 2-429

2007р

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 грудня 2007 року Заліщицький районний суд Тернопільської області в складі: головуючої Яковець Н.В.

при секретарі Фаринник Г. В.

з участю позивачки ОСОБА_1

відповідача ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Заліщики справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів

ВСТАНОВИВ:

В позовній заяві та в судовому засіданні позивачка просить суд стягувати з відповідача кошти на її утримання в розмірі 300 гривень щомісячно до досягнення дитиною трьох років, посилаючись на те, що відповідач є батьком дитини і не надає жодної матеріальної допомоги на їхнє з дочкою утримання, оскільки вона в даний час знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, ніде не працює і ніяких доходів немає.

В судовому засіданні позивачка змінила позовні вимоги і просить суд стягувати на її утримання з відповідача щомісячно кошти в розмірі 100 гривень щомісячно.

Відповідач в судовому засіданні визнав змінений позов.

Згідно ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

На підставі ч.2 ст. 84 СК України, дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, чи інтереси інших осіб.

Суд також вважає, що з відповідача слід стягнути в дохід держави 51 гривню судового збору на рахунок 31413537700161, код 23588792, МФО 838012 УДК в м. Тернопіль та 30 гривень витрат за інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи в суді на рахунок 31219259700160, код 23588792, МФО 838012 УДК в м. Тернопіль.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 174, 209, 212, 214 ЦПК, ст. ст. 84, 184 Сімейного кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задоволити частково.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 жителя с Поділля, Заліщицького району, Тернопільської області, на користь ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3, жительки с Слобідка, Заліщицького району Тернопільської області, кошти на утримання в розмірі 100 (сто) гривень щомісячно до настання дитиною трьох років.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 (п’ятдесят одну) гривню судового збору на рахунок 31413537700161, код 23588792, МФО 838012 УДК в м. Тернопіль.

На рішення може бути подано апеляцію шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення, яка подається апеляційному суду Тернопільської області через Заліщицький районний суд протягом 10 днів з дня проголошення рішення, та апеляційної скарги, яка подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження в апеляційний суд Тернопільської області та Заліщицький районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація