Судове рішення #11925442

Справа № 2-2596/2007

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 грудня 2007 року Каховський міськрайонний суд Херсонської області

у складі: судді Захарової В.В. при секретарі Малиш Ю.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив:

У жовтні 2007 року позивачка звернулася до суду з вищевказаним позовом, посилаючись на те, з 2000 року перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем, від якого мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з нею. Сімейні стосунки припинені внаслідок не порозуміння один одного. Проживають окремо. Вважає, що шлюб носить формальний характер. Просила шлюб розірвати.

Позивачка до суду не з’явилася, надавши заяву про розгляд справи за її відсутності, на позовних вимогах наполягала.

Відповідач до суду не з’явився, допитаний в порядку окремого доручення, просить розглядати справу за його відсутності, проти позову не заперечує.

Дослідивши письмові докази, суд вважає необхідним позов задовольнити за наступних підстав.

Між сторонами склалися правовідносини, урегульовані ст. ст. 110, 112 СК України. Відповідно до вимог ст. 110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Згідно ст. 112 СК України суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, наявність малолітньої дитини і постановляє рішення, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей.

Судом встановлено, що у 2000 році сторони дійсно уклали шлюб від якого мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою. Подружжю не вдалося створити дружну та стійку сім’ю, внаслідок непорозуміння один одного, примирення між сторонами неможливе. За вказаних обставин збереження шлюбу є недоцільним і його слід розірвати.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 64, 179, 212 ЦПК України, ст. ст. 110-112, 114 СК України,

ВИРІШИВ:

Шлюб поміж ОСОБА_1, ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрований 29.07.2000 року відділом РАЦСу Хортицької райадміністрації Запорізької ради, за № 313 розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 держмито у розмірі 17 грн., ОСОБА_2 звільнити від сплати держмита.

Згідно зі ст. 294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення до апеляційного суду Херсонської області через Каховський міськрайонний суд. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Херсонської області через Каховський міськрайонний суд.

Відповідно до ч.4 ст. 295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація