Справа №3-1263\10
U
У К Р А Ї Н А
Ружинський районний суд Житомирської області
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
29 жовтня 2010 року суддя Ружинського районного суду Житомирської області Руденко З.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАЇ Ружинського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
гр.ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
проживаючого в сАДРЕСА_1 непрацюючого, громадянина України,
по ст.130ч.1 КУпАП ,
в с т а н о в и л а:
01 жовтня 2010р. в 17 год.20 хв. в смт.Ружині Ружинського району Житомирської області по вул.Леніна гр.ОСОБА_1 порушив п.2.9 Правил дорожнього руху: керував скутером, перебуваючи при цьому в стані алкогольного сп”яніння.
Свою вину ОСОБА_1 визнав повністю, щиро розкаявся.
Його вина у вчиненні вищевказаного правопорушення також доводиться висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп”яніння від 01.10.2010р., з якого вбачається, що 01 жовтня 2010 р. В 17 год.30 хв. ОСОБА_1 перебував в стані алкогольного сп”яніння.
На підставі викладеного суддею встановлено, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КУпАП, оскільки керував транспортним засобом, перебуваючи в стані з алкогольного сп”яніння.
Обставин, які б обтяжували відповідальність ОСОБА_1, суддею не встановлено.
Обставиною, яка пом”якшує його відповідальність, є щире розкаяння у скоєному.
Враховуючи вищевикладене, важке матеріальне становище правопорушника, який ніде не працює, а також відсутність у нього права на керування транспортними засобами, суддя застосовує до правопорушника адмінстягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст. 34, ст. 130 ч.1, ст.284 КУпАП, суддя
п о с т а н о в и л а:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком на 40 год. (Сорок годин).
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Ружинський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя З.Б.Руденко