Судове рішення #11917262

Копія

Справа № 2 –  736

                2010 р.

   

   

               

Р І Ш Е Н Н Я

іменем  України

10 листопада 2010 року                                                        Хмільницький міськрайонний суд  Вінницької області

в складі:          головуючої:       Шемети     Т. М.

                      при секретарі       Коломієць  В.О.

              з участю адвоката        ОСОБА_1

  представника відповідача – адвоката       ОСОБА_2

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хмільнику справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -

В С Т А Н О В И В:

Позивачка ОСОБА_3, подавши заяву про залишення частини позовних вимог без розгляду, яка була задоволена судом, просить стягнути з відповідача – ОСОБА_4 аліменти на утримання неповнолітнього  сина – ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ? частини від усіх видів його заробітку, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Посилається на те, що відповідач нерегулярно надає допомогу на утримання дитини, розміри його грошових переказів різні, тому вона хоче отримувати такий розмір аліментів, який передбачений законом.

Представник відповідача ОСОБА_4 – адвокат ОСОБА_6 позовні вимоги про стягнення аліментів визнав повністю, просить врахувати, що його довіритель надавав матеріальну допомогу позивачці на утримання дитини та її розмір, як він вважає, значно перевищував встановлений законом мінімум. Просить врахувати, що його довіритель до 2012 року навчатиметься, причому сам оплачує вартість свого навчання.

Представник третьої особи на боці відповідача – ОСОБА_7 вважає, що задоволення позову про стягнення аліментів буде на користь дитини.

Суд, вислухавши пояснення позивачки, представника відповідача, представника третьої особи на боці позивача, дослідивши матеріали справи, вважає можливим позовні вимоги задовольнити повністю на наступних підставах: сторонами не заперечується та не потребує доказування, що ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 є спільною дитини позивачки та відповідача та проживає і перебуває на матеріальному утриманні позивачки. Згідно  ст.. 180 СК України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. При вирішенні позову суд враховує те, що дитина потребує матеріальної допомоги, відповідач  в змозі її надавати, так як надавав допомогу в добровільному порядку, інших дітей та непрацездатних на його утриманні немає, враховує те, що він навчається Університет Східної Англії, те, що представник відповідача позов визнав повністю.

Керуючись ст. 198, 199, 200, 182 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10, 60, 208, 213 – 215, 223, 294 ЦПК України , -

В И Р І Ш И В:

Стягнути з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця та жителя АДРЕСА_1, не працюючого, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, на користь ОСОБА_3  аліменти на утримання  сина ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини від усіх видів його заробітку, але не менше 30 відсотків від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, починаючи з 7 червня 2010 року та до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_4 51 гривню судового збору на користь держави та 120 гривень витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи.

Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць допустити до негайного виконання.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.        

Рішення можна оскаржити до апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

             

 Головуюча : підпис.  

З оригіналом вірно:

 В.о. голови

Хмільницького міськрайонного суду                                                 П.П.Альчук

                 Ст. секретар                                                                            Н.А. Фігурська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація