Судове рішення #11910794

БУДЬОННІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДОНЕЦЬКА

СУДОВИЙ   НАКАЗ

                                                                                                                                                Справа № 2-н-680/10

                                                                                                                                     

11 листопада  2010 року                                                                         м. Донецьк  

                               

Суддя Будьоннівського районного суду м. Донецька Тимченко О.О., розглянувши заяву

Комунального підприємства «Донецькміськводоканал» 83114, м. Донецьк, вул.  Щорса,110, р/р 260039801206 в Донецької обласної філії АКБ УСБ, МФО 334011, ОКПО 03361477

про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за   послуги з водопостачання та водовідведення  з  

ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, що   мешкають за адресою: АДРЕСА_1

   

керуючись ст. 103 ЦПК України та  ст.ст. 525, 526, 527, 530, 625 ЦК України,

Н А К А З У Ю:

Стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3  на користь  Комунального підприємства «Донецькміськводоканал»  :

-   -     заборгованість за послуги з водопостачання  та водовідведення  в розмірі 1318  (одна тисяча  триста вісімнадцять)  грн. 10  коп.

-   -     витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30,00 грн.

        Стягнути солідарно  з боржників на користь держави 25 (двадцять п’ять) грн. 50 коп. судових витрат.

Суддя :

                Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві  для пред’явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п’яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, яка скасовує судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав законної сили  “ ____”______________20____ року.

Суддя Будьоннівського районного

суду м. Донецька                                       О.О. Тимченко

Дата видачі судового наказу стягувачеві “____”______________20____ року

Строк пред’явлення судового наказу до виконання – 3 роки

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація