Судове рішення #11904179

                                   

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа №22ц-3532/2009р.                     Головуючий у першій

                                                інстанції Луньова С.І.

Категорія 27                               Доповідач у апеляційній

                                            Інстанції Володіна Л.В.

У Х В А Л А

29 вересня 2010 року колегія суддів судової палати з цивільних справ Апеляційного суду міста Севастополя в складі:

головуючого – Володіної Л.В.,

суддів      - Єфімової В.О., Птіціної В.І.,              

ознайомившись з матеріалами справи по цивільній справі за позовом  ОСОБА_3 до Відкритого акціонерного товариства „Державний ощадний банк України” про стягнення збитків, заподіяних неналежним виконанням договору зберігання строкового вкладу, за апеляційною скаргою  ОСОБА_3 на додаткове рішення Нахімовського районного суду м.Севастополя від 14 червня 2010 року, -  

В   С Т А Н О В И Л А:

Всі дії по підготовці справи проведені згідно зі                ст.301 ЦПК України, у зв'язку з чим підготовку даної справи до апеляційного розгляду слід визнати закінченою, вказана справа підлягає призначенню до апеляційного розгляду згідно ст. 302 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, -

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну підготовку справи вважати закінченою.

Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 14 жовтня 2010 року о 09   годині 30 хвилин  у приміщенні Апеляційного суду міста Севастополя.

Про час і місце розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Головуючий:                             Л.В. Володіна

Судді:                                 В.О. Єфімова

                                      В.І. Птіціна

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація