Справа №2-0-41 2007 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 березня 2007 р. Бериславський районний суд Херсонської області
у складі головуючого судді Сіянко В.М.
за участю секретаря Третьякової Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бериславі Херсонської області справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності трудової книжки.
Заінтересована особа: Управління Пенсійного фонду України в Бериславському районі
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності їй трудової книжки виданої 07.09.1968 року Білогірською центральною райлікарнею Хмельницької області, посилаючись на те, що 07.09.1968 року її прийняли на роботу і виписали трудову книжку на ОСОБА_2.
Згодом вона вступила в шлюб з ОСОБА_3 і в трудовій книжці зробили заміну прізвища „ОСОБА_2" на „ОСОБА_1".
12 лютого 1973 року даний шлюб було розірвано і 18 лютого 1973 року зареєстровано новий з ОСОБА_4 В трудовій книжці змінено прізвище на „ОСОБА_4".
Свідоцтво про смерть „ОСОБА_4" було видано на „ОСОБА_1".
Надалі заявниці видали паспорт на „ОСОБА_1", а в трудовій вона записана як „ОСОБА_4" і тепер вона позбавлена можливості внести виправлення у трудову книжку у позасудовому порядку і через що була змушена звернутися до суду.
Заявниця у попередньому судовому засіданні наполягала на заявлених вимогах.
Представник заінтересованої особи в судове засідання не з'явився, подали заяву про розгляд справи у їх відсутність.
Суд вважає можливим розглянути справу у відсутність представника Управління Пенсійного фонду України у Бериславському районі.
Вислухавши пояснення заявника, дослідивши матеріали справи, суд вважає заяву підлягаючою задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено:
Згідно свідоцтва про народження заявниця значиться як ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженка АДРЕСА_1 / а.с. 8 /.
07.09.1951 року Білогірською центральною районною лікарнею заявниці при прийомі на роботу видали трудову книжку на прізвище „ОСОБА_2" (а.с. 12).
Після одруження заявниця змінила прізвище на „ОСОБА_1" і у її трудовій книжці було зроблено відповідне виправлення. 12.02.1973 року даний шлюб було розірвано, а 18.02.1973 року зареєстровано шлюб з ОСОБА_4 (а.с. 7) і також зроблено виправлення на дане прізвище у трудовій книжці.
13.01.1997 року заявниця отримала паспорт, де при зазначенні прізвища було зроблено помилку, записано „ОСОБА_1", замість „ОСОБА_4" (а.с. 6).
13.04.1981 року даний шлюб було розірвано (а.с. 11).
ІНФОРМАЦІЯ_2 року помер чоловік заявниці і свідоцтво про смерть також видано на прізвище „ОСОБА_1" (а.с. 10).
Судом оглянута копія трудової книжки від 07.09.1951 року, де зроблені виправлення прізвища заявниці.
Оцінюючи дослідженні по справі докази та обставини справи в їх сукупності, суд вважає, що мається достатньо підстав для визнання факту, що трудова книжка видана 07.09.1951 року належить заявниці ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
Встановлення даного факту несудовим шляхом неможливо, він має для заявниці юридичне значення, з ним пов'язано отримання пенсії.
На основі ст.ст. 212-215,259 ЦПК України, Керуючись ст. 10,11,60,215 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
Встановити факт, що трудова книжка видана 07.09.1951 року Білогірською центральною районною лікарнею Хмельницької області на прізвище „ОСОБА_4" належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженці АДРЕСА_1.
На рішення суду може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Бериславський районний суд. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.