Судове рішення #11893092

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа №22ц-2553/2010р.                       Головуючий у першій

                                                  Інстанції Кравченко В.Є.

Категорія 57                                  Доповідач у апеляційній

                                              інстанції Зотов В.С.

У Х В А Л А

       06 вересня 2010р.                               м. Севастополь

       Суддя Апеляційного суду міста Севастополя Зотов В.С., ознайомившись з апеляційною скаргою Управління праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м.Севастополя на постанову Нахімовського районного суду м. Севастополя від 09 липня 2009 року, по справі за позовом ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м. Севастополя про стягнення недоплаченої учаснику бойових дій війни, щорічної разової грошової допомоги, -

В С Т А Н О В И В:  

    Ухвалою Апеляційного суду м. Севастополя від 24 червня 2010 року апеляційна скарга Управління праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м.Севастополя на постанову Нахімовського районного суду м. Севастополя від 09 липня 2009 року  залишена без руху.

Управлінню праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м. Севастополя запропоновано у термін до                 19 серпня 2010 року усунути недоліки апеляційної скарги: сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 11,20 грн. та витрати за інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120 грн.

    Копія ухвали від 24 червня 2010 року направлена до Управління праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м. Севастополя 05.07.2010р.  вих.№22/18212 (арк. с. 32).

      Управління праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м. Севастополя копію ухвали отримали 07.07.2010 року, що підтверджується поштовим повідомленням (арк.с. 33).

    В строк, встановлений судом вимоги ухвали суду не виконані, недоліки скарги не усунуті.

Відповідно до положень ст.121,297 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення скарги без руху у встановлений строк, скарга вважається неподаною і повертається особі, яка її подала.

    Керуючись ст.121,297 ЦПК України суддя, -

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Нахімовської районної державної адміністрації м. Севастополя на постанову місцевого суду Нахімовського району м. Севастополя від 09 липня 2009 року вважати неподаною та повернути особі яка її подала.

    Ухвала Апеляційного суду вступає в законну силу з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом 20 днів з дня вступу в законну силу.

Суддя                      /підпис/                    Зотов В.С

З оригіналом згідно:

Суддя Апеляційного суду                                 Зотов  В.С.

      міста Севастополя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація