ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Луганської області 91016, м.Луганськ пл.Героїв ВВВ 3а тел.55-17-32 |
|
ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ СУД Луганской области 91016, г.Луганск пл.Героев ВОВ 3а тел.55-17-32 |
УХВАЛА
09.06.06 Справа № 14/205(16/50).
Суддя Є.А. Лісовицький, розглянувши матеріали за позовом суб'єкта підприємницької діяльностіОСОБА_1, м.Попасна
до державного підприємства „Попаснянський вагоноремонтний завод”, м. Попасна
про стягнення 19576 грн.
при секретарі судового засідання Андрущенко Г.М.
в присутності представників сторін:
від позивача -ОСОБА_2., дов. НОМЕР_1
від відповідача -Єгурнов О.В., дов. № 16 від 31.10.05.
Представники сторін подали клопотання про відмову від звукової фіксації судового процесу, яке судом задовольняється.
При друкуванні процесуальних документів у справі була допущена описка у найменуванні відповідача.
Було надруковано Державне підприємство „Попаснянський вагонобудівний завод”, тоді як треба державне підприємство „Попаснянський вагоноремонтний завод”.
Дана описка підлягає виправленню.
Суть справи: заявлено вимоги про стягнення вартості безпідставно отриманого майна позивача (у вигляді зроблених покращень орендованого майна) відповідачем у сумі 19576 грн.
Заявою, яка здана до суду 21.02.06, позивач змінює позовні вимоги: просить суд стягнути з відповідача шкоду у сумі 19576 грн.
Для вирішення питання про прийняття до розгляду даної заяви судом в порядку ст.22 ГПК України позивачу слід чітко зазначити підстави позовних вимог за первісним позовом та заявою від 21.02.06.
За таких обставин розглянути спір у даному судовому засіданні неможливо, розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд
у х в а л и в :
1. Розгляд справи відкласти на 06.07.2006 р. на 10 год. 00 хв., кім.№323.
2. Виправити описку в найменуванні відповідача та вважати правильним найменуванням - державне підприємство „Попаснянський вагоноремонтний завод”.
3. Зобов'язати: позивача -подати пояснення щодо підстав позовних вимог за первісним позовом та заявою від 21.02.06.
Явка повноважних представників сторін в засідання суду обов'язкова.
Суддя Є.А. Лісовицький