Справа № 3-1213/10
П О С Т А Н О В А
22 червня 2010 року суддя Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Ябчик Н.М., розглянувши матеріали, які надійшли з ЛВ на станції Знам'янка УМВС України на Одеській залізниці про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки с. Володимирівка, Знам'янського району, Кіровоградської області, не працюючої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1
за ч.1 ст.160 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
16.05.2010 року відносно ОСОБА_1 було складено адміністративний протокол серії ОТ №034547, в якому зазначено, що остання 16.05.2010 року, о 17 год. 50 хв., здійснювала торгівлю з рук солодкою водою у невстановленому місці, а саме: на пероні залізничного вокзалу ст. Знам'янка, біля пасажирського потягу №41 сполученням “Дніпропетровськ-Трускавець”, а відтак, скоїла правопорушення передбачене ч.1 ст.160 КУпАП України.
ОСОБА_1 свою вину визнала в повному обсязі.
Заслухавши пояснення правопорушниці, дослідивши матеріали справи вважаю, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП, що в свою чергу є підставою для притягнення останньої до відповідальності.
При накладенні стягнення, враховано характер і ступінь суспільної небезпеки вчиненого правопорушення, особу ОСОБА_1, її майновий стан.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 160 ч.1, 283-285 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП і притягнути до відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 17 грн., без конфіскації предметів торгівлі.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя Знам'янського
міськрайонного суду
Кіровоградської області підпис Ябчик Н.М.
Згідно з оригіналом:
Суддя Знам'янського
міськрайонного суду
Кіровоградської області Ябчик Н.М.
- Номер: 3-1213/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1213/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Ябчик Наталія Миколаївна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.08.2015
- Дата етапу: 31.08.2015